Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalya Selva Val Gardena Kayak Karnavalına hazırlanıyor

18 Ocak, 2011 | 16:06

İtalya Selva Val Gardena Kayak Karnavalına hazırlanıyor

Selva Val Gardena Kayak Karnavali 2011 Başlıyor

Kayak ve kayak karnavallarında farklı bir ev sahipliği yapan Val Gardena Kayak Merkezi her sene olduğu gibi bu sene de binlerce kişiyi ağırlamayı hedefliyor.

Geçtiğimiz aralık ayında Dünya Kupası Erkekler İniş Yarışlarına ev sahipliği yapan Val Gardena şimdide Kayak Karnavalı ile sporseverleri bekliyor. Düzenlenecek olan  karnaval farklı etkinlikler ve geçit töreni ile başlayacak.

Selva Val Gardena ‘ da düzenlenecek olan kayak festivaline 3 kayak okulu ve 100’ den fazla sporcu katılacak.

Dünyanın en iyi kayak merkezlerinden bir tanesi: Selva Val Gardena

Dünyanın en iyi kayak merkezlerinden birtanesi olan Dolomitiler’ in göz bebeği Selva Val Gardena İtalya’ nın en önemli kayak merkezlerinden birtanesi. Bir çok kış oyununa ev sahipliği yapmış olan Val Gardena bu sefer adını Kayak Karnavalı ile dünyayaya bir kez daha duyuracak.

Kayak Karnavalına Ortisei, Santa Christina ve Selva kayak okulları katılırken Ortisei Kayak ve Snowboard Okulu  eğitmenleri ve öğrencileri tarafından sergilenecek gösterilerin yer alacağı karnaval 3 Mart’ ta başlıyor.

İtalya Tanıtım Müşavirliği tarafından organize edilen etkinlik  boyunca birbirinden renkli kıyafetlerle karnavala katılan misafirleri 8 Mart’ ta çok büyük bir sürpriz parti bekliyor olacak.

Val Gardena ’da eğlence gece gündüz devam edecek

Selva di Val Gardena

Val Gardena’ da düzenlenecek olan Kayak Karnavalında eğlence gece gündüz devam edecek. Gündüzleri  muhteşem İtalya Kayak Merkezlerinden bir tanesi olan Val Gardena’ da kaymanın ve yarışların tadını çıkaran katılımcılar akşamları müziğe ve eğlenceye doyacak.

Gece Dolomitilerin Tepesinde muhteşem manzara ve beyaz huzurun içinde romantik akşam yemekleri yenilebilir.  Zirveye ulaşım için kar arabaları ile özel transfer imkanları sunulacak olan festivalde ayrıca atlı kızaklar ile de kısa yolculuklar yapılabilecek.

Piz Sella’ dan serbest stil kayakçılara özel

Piz Sella 2.158 metre yüksekliğindeki dağda serbest stil kayakçılara özel dersler verilecek. 750 metreden kayabilmek için 6şar kişilik özel telesiyejler ile çıkan kayakçılar kendilerini rüzgarın kollarına bırakacaklar.

İtalya’ nın Sassolungo serbest stil kayakçıların vazgeçemediği rahatça kayabildikleri bölgelerden bir tanesidir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünyanın En İyi Kayak Merkezleri, İtalya Kayak Karnavalları, İtalya Kayak Merkezleri, İtalya Sassolungo, Kayak, Kayak Karvalları, Piz Sella, Selva Val Gardena Kayak Merkezi, Val Gardena Kayak Karnavalı, Val Gardena Kayak Merkezi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları