Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalya Schengen Vizesini Durdurdu

16 Mayıs, 2017 | 10:31
İtalya Schengen Vizesi

İtalya Schengen Vizesi

 

İtalya Schengen Vizesini 30 Mayıs Tarihine Kadar Durdurdu

İtalya İçişleri Bakanlığı tarafından dün yayınlanan resmi bildiriyle, Avrupa Birliği üyeleri arasındaki sınır anlaşması Schengen’in 30 Mayıs’a kadar askıya alındığı duyuruldu. İtalya bir yandan mayıs ayı içerisinde hem liderler hem de maliye bakanları toplantıları olmak üzere iki G7 zirvesinde ev sahipliği yapmaya hazırlanırken, ülkenin içişleri bakanlığı sınırdan geçiş serbestisini sağlayan anlaşmayı bu organizasyonların güvenliği açısından 30 mayıs’a kadar, geçici süreyle askıya aldığını açıkladı.

G7 Ülkeleri Maliye Liderleri Zirvesi ise 26-27 mayıs tarihinde Sicilya’nın Taormina kentinde düzenlenecek. İtalya Sivil Havacılık Kurumu da Enac Havayolu’nu kullanacak olan yolculara, olası kalabalık ihtimali nedeniyle havaalanlarına daha erken gitmeleri çağrısında bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
G7 Ülkeleri, İtalya, Maliye Liderleri Zirvesi, Schengen vizesi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları