Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalya Konsolosu Başkan Kocaoğlu’nu ziyaret etti

14 Eylül, 2010 | 13:44

İzmir’de göreve yeni başlayan İtalya Konsolosu Igor De Bernardini, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

İtalya Konsolosu Igor De Bernardini ile birlikte İzmir’de güzel işler yapacaklarına inandığını belirten Başkan Kocaoğlu, iki ülke arasındaki ortak ilişkilerin daha da geliştirilmesine bu işbirliğinin ciddi katkı koyacağını söyledi.

Konsolos Igor De Bernardini’nin kendisini İzmir’in bir hemşehrisi olarak görmesini dileyen Kocaoğlu, bu ortamı sağlamak için İzmir Büyükşehir Belediyesi olarak gereken desteği vereceklerini söyledi.

İtalya Konsolosu Igor De Bernardini ise kentin ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı’nın kendisini çok iyi karşıladığını ve bundan sonra İzmir’in bir hemşehrisi olduğunu kanıtlamak durumunda kalacağını söyledi. Bernardini, görevinin iki ülke arasındaki yaygın ilişkileri geliştirmek olduğunu da sözlerine ekledi. Başkan Kocaoğlu, samimi bir havada geçen ziyaretin anısına İtalyan Konsolos’a kalemlik armağan etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Igor De Bernardini, İtalya Konsolosu, İtalya Konsolosu Igor De Bernardini, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, Sektörel Turizm Haberleri, Turizm Gazetesi, Turizm Videoları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları