Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalya Gurme Turları’na yoğun ilgi

09 Kasım, 2010 | 19:34

İtalya Gurme Turları’na son zamanlarda yoğun bir ilgi var.

Kültür turları kapsamında en çok tercih edilen destinasyonlardan olan İtalya, Gurme turları olarak da adını bir marka haline getirdi.

Özellikle Kuzey İtalya gurme ve şarap turları açısından tercih ediliyor. Türkiye’den de büyük bir ilginin olduğu İtalya gurme turlarının fiyatları ise 500 Euro civarında. Bu fiyatın içinde İtalya uçak bileti, otel rezervasyonu, sabah kahvaltıları, akşam yemekleri, şarap tadımları, tüm müze, kalelere ücretsiz giriş ve araç kiralaması dahil.

İtalya’ya balayı, kültür,turistik, spor gibi birçok farklı alternatiflerle tur düzenleyen World Travel Service seyahat acentesinden alınan bilgiye göre İtalya’da şarap ve gurme turları kapsamında en çok tercih edilen bölgeler, Canavese, Torino, Vercelli, Langhe ve Saluzzo.

World Travel Service yetkilileri, İtalya’ya yapılan Gurme turlarının geçmiş yıllara göre % 20 oranında artış gösterdiğini belirtiyorlar. Acente, gurme turlarında yolcularına; restorantları, yemek yapım kursu yerlerini, bağları, şarap mahsenlerini gezdirirken; müzeleri , mağazaları , kiliseleri de görme fırsatı yaratıyor. İtalya’ya her türlü otel, uçak, transfer gibi hizmetler ile grup ve münferit rezervasyonlar yaptıklarını belirten yetkililer, İtalya gurme turlarına yoğun ilgi olduğundan bu alana ağırlık vermeyi hedeflediklerini belirtiyorlar.

İtalya kolay ulaşımı, tarihi, kültürü, mağazaları, otelleri ile dikkat çekerken her yıl Türkiye’den binlerce kişi heryeri tarih kokan bu ülkeyi ziyaret ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Canavese, Gurme İtalya, Gurme Tur, Gurme Turları İtalya, İtalya, İtalya Gezisi, İtalya Gurme, İtalya Gurme Şarap, İtalya Gurme Turları, İtalya Gurme Turu, İtalya Kültür Turu, İtalya ŞArap Gurme, İtalya Şarap Gurme Turları, İtalya Turları, Langhe, Picnic, Saluzzo, Şarap Gurme Turu, Torino, Vercelli, Worl Travel Service İtalya Turu, World Travel Service,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları