Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalya Gurme Turları’na yoğun ilgi

09 Kasım, 2010 | 19:34

İtalya Gurme Turları’na son zamanlarda yoğun bir ilgi var.

Kültür turları kapsamında en çok tercih edilen destinasyonlardan olan İtalya, Gurme turları olarak da adını bir marka haline getirdi.

Özellikle Kuzey İtalya gurme ve şarap turları açısından tercih ediliyor. Türkiye’den de büyük bir ilginin olduğu İtalya gurme turlarının fiyatları ise 500 Euro civarında. Bu fiyatın içinde İtalya uçak bileti, otel rezervasyonu, sabah kahvaltıları, akşam yemekleri, şarap tadımları, tüm müze, kalelere ücretsiz giriş ve araç kiralaması dahil.

İtalya’ya balayı, kültür,turistik, spor gibi birçok farklı alternatiflerle tur düzenleyen World Travel Service seyahat acentesinden alınan bilgiye göre İtalya’da şarap ve gurme turları kapsamında en çok tercih edilen bölgeler, Canavese, Torino, Vercelli, Langhe ve Saluzzo.

World Travel Service yetkilileri, İtalya’ya yapılan Gurme turlarının geçmiş yıllara göre % 20 oranında artış gösterdiğini belirtiyorlar. Acente, gurme turlarında yolcularına; restorantları, yemek yapım kursu yerlerini, bağları, şarap mahsenlerini gezdirirken; müzeleri , mağazaları , kiliseleri de görme fırsatı yaratıyor. İtalya’ya her türlü otel, uçak, transfer gibi hizmetler ile grup ve münferit rezervasyonlar yaptıklarını belirten yetkililer, İtalya gurme turlarına yoğun ilgi olduğundan bu alana ağırlık vermeyi hedeflediklerini belirtiyorlar.

İtalya kolay ulaşımı, tarihi, kültürü, mağazaları, otelleri ile dikkat çekerken her yıl Türkiye’den binlerce kişi heryeri tarih kokan bu ülkeyi ziyaret ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Canavese, Gurme İtalya, Gurme Tur, Gurme Turları İtalya, İtalya, İtalya Gezisi, İtalya Gurme, İtalya Gurme Şarap, İtalya Gurme Turları, İtalya Gurme Turu, İtalya Kültür Turu, İtalya ŞArap Gurme, İtalya Şarap Gurme Turları, İtalya Turları, Langhe, Picnic, Saluzzo, Şarap Gurme Turu, Torino, Vercelli, Worl Travel Service İtalya Turu, World Travel Service,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları