Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalya Fuarları 2011: Around Bar Roma Show

10 Ağustos, 2011 | 10:37

İtalya fuarları her yıl olduğu gibi 2011 yılında da büyük bir hızla devam ediyor.

Dünyaca ünlü fuarlara ev sahipliği yapan İtalya bu yıl “Around Bar Roma Show” ile 18-21 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilere kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Around Bar Roma Show İtalya’nın içecek ve hızlı yemek sektöründeki en büyük fuarı olarak biliniyor.

Dünyanın her yerinden gelen katılımcı ve ziyaretçilerle oldukça renkli görüntülere sahne olan Around Bar Roma Show sektörün başarılı isimlerini buluştururken, bir çok dev anlaşmalara da ev sahipliği yapıyor.

Giderek artan bir ilgiye sahip olan fuar 18-21 Eylül tarihleri arasında Roma’nın yeni fuar merkezi Fiera Roma’da düzenlenecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Around Bar Roma, Around Bar Roma Show, Around Bar Roma Show fuarı, Fiera Roma, Fiera Roma fuar merkezi, İtalya Fuar, İtalya fuarları, İtalya Fuarları 2011, İtalya Roma, Roma, Roma Fuarları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları