Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalya etkinlikleri artıyor

07 Temmuz, 2011 | 15:16

İtalya etkinlikleri yaz sezonunun gelmesiyle birlikte artış gösterdi.

İtalya ‘nın Roma, Venedik, Milano gibi birçok şehrinde düzenlenen etkinlikler dünyanın birçok yerinden gelen turistlerle daha da renkli hale geliyor.

İtalya ‘ya tatil için giden turistler, ülkede düzenlenen etkinliklere katılarak tatillerini daha da renkli hale getiriyorlar. Hatta tur şirketlerinden alınan bilgiye göre, kişiler sadece çeşitli sanatsal faaliyetlere katılmak için düzenlenen turlara rezervasyon yaptırıyorlar.

Dünyaca ünlü sanatçıların konserlerine katılmak isteyen kişiler, tur şirketlerinin hazırladıkları turları satın alarak İtalya, İspanya,Fransa gibi birçok ülkeye gidiyorlar. Özellikle kültür ve sanat başkenti olarak bilinen İtalya ‘nın Roma kentinde düzenlenen çeşitli etkinikler turistlerin oldukça ilgisini çekiyor. Beyonce, Vasco Rossi, Lady Gaga, Moda, Madonna, gibi dünyaca ünlü sanatçıların konserlerini izlemek için küçük kaçamaklar yaparak yurtdışına gidenlerin sayısında artış yaşanıyor.

Tur şirketleri artan taleplere cevap vermek için dünyaca ünlü starların konserlerine tur yaptıklarını ve Türkiye ‘den de yoğun ilgi olduğunu beliriyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beyonce Konserleri, Etkinlik, Fransa, İspanya, İtalya etkinlik, İtalya etkinlikler, İtalya etkinlikleri, İtalya konserleri, Madonna Konserleri, ünlüler konser,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları