Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalya Como Gölü’nde George Clooney kanunları

07 Nisan, 2015 | 11:21

Ünlü aktör George Clooney’in İtalya Como Gölü’ndeki evine yaklaşanlara para cezası uygulanıyor! Mahkemenin aldığı karara göre George Clooney’in evine 100 metreden fazla yaklaşmak yasak!

The Independent gazetesinin haberine göre, İtalya’nın Como Gölü kıyısında Villa Oleandra ve Villa Margherita adlı yan yana iki evin sahibi olan George Clooney, bölge halkından ve magazincilerden bunalınca soluğu mahkemede aldı! Eşiyle birlikte yaşadığı villaya bölge halkının 100 metreden fazla yaklaşmasını yasaklayacak mahkeme kararı aldıran George Clooney Como Gölü’nün tadını çıkarmaya başladı.

Evin çevresine araç ya da tekneyle yaklaşılmasını yasaklayan karara uymayanlara yönelik 600 dolarlık bir para cezası daha var. Belediye, halkı bilgilendirmek üzere yeni kuralların yazılı olduğu uyarı levhaları astı, duyuruları sıklaştırdı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
como gölü, como gölü george clooney, George Clooney, george clooney evi, george clooney evi para cezası, George Clooney İtalya, george clooney italyadaki evi, george clooney villası, george clooney yasak, İtalya, italya como gölü,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları