Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İsviçre’den Antalya’ya büyük ödül

28 Ekim, 2009 | 15:47

Antalya Beach Park İsviçre Turizm Ödülleri Bilimsel Komitesi Akdeniz’in en güzel tatil yeri olarak Antalya’yı seçti.

Ödül yarın İsviçre’nin Lugano şehrinde başlayacak “Uluslararası İsviçre Tatil Fuarı”nda Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Aktekin’e verilecek.

Aktekin, fuarda hem Antalya için büyük önem taşıyan ödülü alacak hem de uluslararası İsviçre Tatil Fuarı’nda açılacak Antalya standına ev sahipliği yapacak.

İsviçre Turizm Ödülleri Bilimsel Komite Sorumlusu Laura Bellorini ve Başkan Alessendo Strazzanti imzasıyla Antalya Büyükşehir Belediyesine gönderilen yazıda, “Akdeniz’in En Güzel Tatil Yeri” olarak neden Antalya’nın seçildiğine ilişkin olarak şu ifadelere yer verildi:

“Antalya bölgesinin şaşırtıcı doğal güzellikleri ve muhteşem manzarası var. Ayrıca Lara yolu üzerindeki Düden Şelalesi arkasında yürüyebilir ve şelalenin denize akışını heyecan verici bir şekilde izleyebiliyorsunuz. Mükemmel doğal güzellikleri bununla da bitmiyor. Kurşunlu Şelalesi’ni de bu güzellikler içinde sayabiliriz. Bu verdiğimiz birkaç örnek bile bizim bu prestijli tanıtımı Antalya’ya vermemize yeterli olmuştur. Bu ödül sayesinde zengin ve hatırı sayılır İsviçre ve Kuzey İtalya pazarında popülariteniz ve çekiciliğiniz artacaktır.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akdeniz'in En Güzel Tatil Yeri ANtalya, Antalya, Antalya Akdeniz, Antalya Gezisi, Antalya Haberleri, Antalya Otel, Antalya Otelleri, Antalya Turu, Düden Şelalesi, İsviçre, Kurşunlu Şelalesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları