Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İsviçre Ulusal Günü kutlamaları basladı

13 Ağustos, 2014 | 11:33

Her yıl Ağustos ayı içerisinde dünya üzerindeki toplamda 31 Swissotel’de aynı donemde kutlanan İsviçre Ulusal Günü kutlamaları basladı.

Swissôtel Hotels & Resorts zincirinin İzmir’deki halkası Swissôtel Büyük Efes, İsviçre Ulusal Günü’nü bu yıl da otel misafirleri ve çalışanları ile birlikte kutladı.

İsviçre Konfederasyonu’nun kuruluş tarihi olan ve İsviçre’nin resmi bayramı olarak kabul edilen İsviçre Ulusal Günü, Şikago’dan Singapur’a kadar dünyanın dört bir yanındaki Swissôtel Hotels & Resorts zincirinin 31 otelinde aynı dönemde, Ağustos ayı başından itibaren gerçekleştirilen etkinliklerle kutlanıyor.

Tüm dünyada İsviçre denildiğinde ilk akla gelenin “kalite” ve “iyi yaşam” olduğunu belirten Swissôtel Hotels & Resorts Başkan Yardımcısı Lilian Roten, tüm otellerindeki önceliğin kaliteli hizmet anlayışı olduğunun altını çizdi.

Swissôtel Büyük Efes, Izmir bu yıl altıncısını gerçekleştirdiği bu anlamlı etkinliği otel misafirleri ve yönetim ekibi ile birlikte kutladı. Kutlamalar çerçevesinde Swissôtel’in lobi alanında gerçekleşen pasta seremonisi sonrasında ikram edilen İsviçre çikolataları ise tüm misafirlerden tam not aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Efes İzmir, İsviçre Ulusal Günü, İsviçre Ulusal Günü kutlamaları, Swissotel, Swissotel Buyuk Efes, Swissôtel Hotels & Resorts, Swissotel İzmir,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları