Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İsviçre St. Moritz otellerinde Bobsleigh hareketliliği

20 Ocak, 2010 | 12:22

İsviçre St. Moritz Dünya Bobsleigh Şampiyonası’nın İsviçre St. Moritz ayağı tüm heyecanıyla devam ederken kayak merkezi St. Moritz otelleri de en hareketli günlerini yaşıyor.

Kış aylarının başlamasıyla zaten Avrupa’nın en önemli kayak merkezlerinden biri konumuna gelen St. Moritz’te Bobsleigh şampiyonası da otellerin yüzünü güldürdü. St. Moritz otellerinde doluluk oranı her geçen gün yükselirken bölgenin turizm yetkilileri St. Moritz’in hem muhteşem doğası ve kayak pistlerinin yanı sıra hem de kış sporları turnuvalarının merkezi olması dolayısıyla ilginin sürekli arttığını kaydetti.

Sadece St. Moritz’in değil İsviçre’nin de en iyi otelleri arasında gösterilen St. Moritz Kempinski ise tatilcileri ve sporcuları ağırlamaya devam ediyor. St Moritz Kempinski yetkilileri bu durumdan çok mutlu olduklarını ifade ederek tüm misafirler gibi kayak yarışçılarını da Kempinski kalitesiyle ağırladıklarını belirttiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa Kayak, Bobsleigh Şampiyonası, İsviçre Otelleri, Kempinski St. Moritz, St. Moritz, St. Moritz Kayak, St. Moritz Otelleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları