Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İsviçre’nin Kayak Cennetine Gidiyoruz…

20 Nisan, 2009 | 17:36

İsviçre’nin Kayak Cennetine Gidiyoruz İsviçre için, Avrupa’da bulunan ve her mevsim tercih edilen bir numaralı tatil merkezi diyebiliriz. Çünkü, kış sezonu Ekim başlarında açılıyor ve Nisan’a kadar sürüyor.

Her sene yüz binlerce kayak tutkunu buraya akın ediyor. İsviçre’nin İtalya sınırına yakın olan St.Moritz dünyadaki en eski kayak merkezlerinden ve İsviçre’ye gittiğinizde mutlaka görmeniz gereken bir yer. Zürih’ten 3.5 saatte ulaşabiliyorsunuz ve sadece kayak değil renkli gece hayatıyla da ünlü bir destinasyon.

St.Moritz birçok yarışmaya, festivallere de ev sahipliği yapıyor;  snowboard yarışmaları, kayak maratonu, buz üzerinde oynanan curling, polo yarışları, buzda kriket, müzik ve gurme festivalleri…

Lüx bir kayak merkezi olan St.Moritz sosyetenin de uğrak yerlerinden. Ayrıca alışveriş yapmak için her köşe başında dünyaca ünlü markaların satıldığı dükkanları görebilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İsviçre Kayak, İsviçre Kayak Turları, Spor Haberleri, St. Moritz, St. Moritz Kayak, Yarışma ve Festivaller,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları