Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İsveçli turist balkondan düşerek öldü

07 Eylül, 2012 | 15:08

Antalya’nın Alanya ilçesinde tatil yapan İsveç uyruklu turist Tony Jan Ake Dalgren (48), kaldığı otelin balkonundan düşerek hayatını kaybetti.

İsveç’ten eniştesi ile bir haftalık tatil için Alanya’ya gelen Dalgren, Güllerpınarı Mahallesi’nde bulunan bir apart otele yerleşti. 3. katta bulunan odasının balkonuna çıkan Dalgren, balkondan düştü. Otel çalışanı tarafından fark edilen turist için otele ambulans çağrıldı.

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde kaldırılan turistin kalbi durdu. Turist, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Dalgren’in düşme sonucunda bel ve boynundaki kemiklerin kırıldığı ve dalağının patladığı öğrenildi.

Dalgren’in cenazesi, otopsi için Alanya Belediye Mezarlığı morguna kaldırıldı. Yapılan otopsi işleminin ardında Dalgren’in kesin ölüm nedeni belli olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alanya, Alanya Belediye Mezarlığı, İsveçli turist, İsveçli turist balkondan düştü, İsveçli turist öldü, Tony Jan Ake Dalgren, Turizm, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları