Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İşte Emirates’in Mercedes’ten ilham alınan Boeing 777 kabinleri

22 Kasım, 2017 | 16:12

Emirates, Dubai Air Show’da Boeing 777’lerdeki Mercedes-Benz S-Class’lardan ilham alınarak tasarlanan birinci sınıf kabinlerini paylaştı.

Dünyanın önde gelen havayolları şirketlerinden olan Emirates, Dubai Air Show’da adeta göz kamaştırdı.

Uçuşlarında misafirlerinin yüksek konforlu ve ayrıcalıklı olmalarına çok dikkat eden Emirates’in yeni First Class özel kabinleri hayranlık uyandırıyor. Mercedes-Benz S-Class’lardan ilham alınarak tasarımı yapılan en iyi uçuşların ayrıcalığını tüm ihtişamı ile yansıtıyor.

Sadece 6 kişilik yer ayrılan bu özel kabinler, tek kişilik alan sunuyor. Her bir yolcu kendine ait 3,7 metrekarelik alanda tam bir mahremiyete erişebiliyor. Kendine ait bu bölgede sıcaklığı ve ışıklandırmayı istediği gibi ayarlayıp, iPad üzerinden yiyecek ve içecek siparişin de verebiliyor.

Emirates ile Mercedes-Benz lüksünün en uç noktası

Emirates’in Mercedes-Benz iş birliğinde tasarlanan yeni kabinler, 1 Aralık’tan itibaren ilk olarak Dubai-Cenevre ve Dubai-Brüksel uçuşlarında yer alacak. İlerleyen günlerde farklı noktalara olan uçuşlar için de misafirlere bu ayrıcalığın sunulacağı ifade ediliyor.

WTS & Emirates işbirliği ile Dünyanın en güzel 25 noktasına uçun WTS & Emirates

Emirates’ten özel kulaklık

Orta kabinde konumlandırılan birinci sınıf yolcular için de ayrıcalıklarına devam eden Emirates bu bölgede dev LCD ekranlara yer veriyor. Yolcuların uçuş sırasında sıkılmamaları için bu dev ekranlarda 2.500 kanal yer alıyor. Emirates bununla da yetinmeyin, birinci sınıf yolculara gürültü önleme teknolojisi bulunan ve bu uçuş için üretilmiş Bowers & Wilkins kulaklıklardan dağıtılıyor.

Emirates’in 165 Boeing 777’sine 150 daha eklenecek

Emirates Havayolları dünyanın en geniş Boeing 777 filosunu yöneten havayolu şirketi olarak öne çıkıyor. 165 adet Boeing 777’yi  havada tutan şirketin 150’si Boeing 777x olmak üzere 164 tane siparişi daha bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Boeing 777, Bowers & Wilkins, Dubai Air Show, Dubai Brüksel, Dubai-Cenevre, Emirates, Emirates Boeing 777, Emirates Havayolları, Emirates Mercedes-Benz S-Class, Mercedes-Benz, Mercedes-Benz S-Class,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları