Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İstanbul’un Yeni Havalimanı’nda sona doğru geliniyor!

07 Ağustos, 2018 | 10:40

İstanbul'un Yeni Havalimanı'nda sona doğru geliniyor!

İstanbul’un Yeni Havalimanı’nda sona doğru geliniyor. 29 Ekim’de ilk etabı hizmete girecek olan dünyanın en büyüğü olacak İstanbul Yeni Havalimanı’nın yüzde 94’ü tamamlandı.

29 Ekim’de ilk etabı hizmete girecek olan dünyanın en büyüğü olacak İstanbul Yeni Havalimanı’nın yüzde 94’ü tamamlandı. Yeni Havalimanı’nın son durumu havadan görüntülenirken, havalimanının faaliyete geçmesi için ‘Geçici Kabul Başvurusu’ Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ)’ne yapıldığı öğrenildi.

İstanbul’un Yeni Havalimanı’nda sona doğru geliniyor!

Tüm etapları tamamlandığında 200 milyon yolcu kapasitesiyle dünyanın sıfırdan yapılan en büyük havalimanı olacak İstanbul Yeni Havalimanı’nda çalışmalarda artık sona yaklaşılıyor.

29 Ekim’de yıllık 90 milyon yolcu taşıma kapasiteli ilk etabı hizmete açılacak olan Yeni Havalimanı’nın şu ana kadar % 94’lük bölümü tamamlandı.

Havadan görüntülenen Yeni Havalimanı’nın, aklaşık 32 bin kişinin görev yaptığı şantiyede çalışmaların planlandığı gibi ilerlediği belirtildi.

İşte Yeni Havalimanı’nın son hali…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Devlet Hava Meydanları İşletmesi, DHMİ, Geçici Kabul Başvurusu, Yeni Havalimanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları