Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İstanbul’un dev maketi Cannes’a gidiyor!

07 Kasım, 2014 | 17:14

istanbul-maketi-cannes İstanbul, dünyanın en önemli gayrimenkul-ticaret fuarı olarak gösterilen MIPIM 2015’te, dev bir maket ile tanıtılacak.

10-13 Mart 2015’te Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenecek MIPIM 2015 Fuarı’nda, sektör 72 metrekarelik bir İstanbul maketi ile yer alacak.

300 metrekarelik İstanbul Çadırı’nın 72 metrekarelik bölümünde, İstanbul, uluslararası projeleri ile dev maketlerin yanı sıra 3 boyutlu gösterimlerle de dünya yatırımcılarına tanıtılacak.

Canlı bir İstanbul görseli olacak

Hareketli, ışık, ses ve görüntü efektleriyle zenginleştirilecek maket, yaşayan İstanbul’un bin 440 dakikasını 5’er dakikalık şovlarla izlettirecek.

Gelecek yıl 10-13 Mart’ta Cannes’da gerçekleştirilecek MIPIM 2015, 19 bin 400 metrekarelik fuar alanında, 93 ülkeden 21 binin üzerinde ziyaretçiye ve 4 bin 500 yatırımcıya ev sahipliği yapacak. Fuar, 26. kez dünyanın gayrimenkul öncülerini bir araya getirecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cannes, Cannes fransa, Cannes fransa fuar, Cannes fuar, Cannes MIPIM 2015, İstanbul maketi, İstanbul maketi fransa, MIPIM 2015, MIPIM 2015 fransa, MIPIM 2015 fuar, MIPIM 2015 istanbul maketi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları