Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İstanbul’daki Brezilya Festivaline ilgi büyüktü

02 Kasım, 2012 | 18:27

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da bir otelde gerçekleştirilen Brezilya Festivali’ ne ilgi büyüktü.  Geceye damgasını Brezilya Başkonsolosu Luiz Henrique Pereira Da Fonseca ve eşi Solange Da Fonseca vurdu.

Başta Almanya, Arjantin, Avusturalya, Italya, İsveç, Japonya ve birçok ülkenin konsolosları, Anadolu Efes Başkanı Alejandro Jimenez, HDI Sigorta CEOsu Orhan Arıkçı, Alarko grubu yöneticileri ve iş dünyasının daha birçok önde gelen profesyonelleri, Air Astana, Tarom, Ürdün Havayolları, Etihad, Singapur  ve birçok havayolunun Genel Müdürlerinin, Brezilyalı fotomodel ve voleybolcuların katılımı ile gerçekleşen geceye ilgi yoğundu.

Konsolos’un eşi Solange Da Fonseca’nın kendi elleriyle hazırlayıp Türkiye’de yaşayan Brezilyalı hanımlar ile otelde degustasyonunu yaptığı, otelin mutfak ekibine gösterdiği tüm yöresel yemek ve tatlılar otelin usta şefleri tarafından titizlikle hazırlanıp misafirlerin beğenisine sunuldu.

Otel girişinde kırmızı halı ile karşılanan konuklar Balo Salonu’na alınmadan önce Solange Da Fonseca’nın Brezilya ve kültürü ile ilgili yazdığı kitapları inceleyerek ve bir Brezilya geleneği olan renkli dilek bilekliklerinden almayı ihmal etmedi.

Jozi Levi konuklara orkestrası ile keyifli dakikalar yaşatırken, gecenin sonunda başta Başkonsolos ve eşi Solange Da Fonseca olmak üzere herkes dans pistinde soluğu aldı.

İstanbul Brezilya Festivaline katılan isimlerden bazıları;

Almanya Konsolosu Jutta Wolke, Amerika Birleşik Devletleri Konsolosu Scott Frederic Kilner, Arjantin Konsolosu Mercedes Parodi, Efes Pilsen Başkanı Alejandro Jimenez Japonya Konsolosu Keiji Fukuda, Mısır Konsolosu Wafaa Elhadidiy, Brezilyali Dizi oyuncusu/fotomodel Larissa Gacemer, İtalya Konsolosu Gianluca Alberini, Yunan Konsolosu Nicolas Matthioudakis, Brezilyalı ünlü voleybolcular Raquel da Silva, Paula Pequeno, İsveç Torkel Stiernlöf, Costa Rica Fahri Konsolosu Ninoska Gutierrez, Gurmeler ve basın, Etihad, Singapur, United Airlines vs havayollarının Türkiye Genel Müdürleri, Ülker, Acıbadem Sağlık Grubu, Novartis, Abdi İbrahim, Alarko, Assos Kuyumculuk, vs şirketlerinin üst düzey yöneticileri, Avusturalya Konsolosu Lino Strangis.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya Konsolosu Jutta Wolke, Amerika Birleşik Devletleri Konsolosu Scott Frederic Kilner, Arjantin Konsolosu Mercedes Parodi, Avusturalya Konsolosu Lino Strangis, Brezilya, Brezilya Festival, Brezilya Festivali, Costa Rica Fahri Konsolosu Ninoska Gutierrez, Efes Pilsen Başkanı Alejandro Jimenez Japonya Konsolosu Keiji Fukuda, Etihad, Gurmeler ve basın, İstanbul Brezilya Festivali, İstanbul'daki Brezilya Festivali, İsveç Torkel Stiernlöf, İtalya Konsolosu Gianluca Alberini, Larissa Gacemer, Mısır Konsolosu Wafaa Elhadidiy, Paula Pequeno, Raquel da Silva, Singapur, United Airlines, Yunan Konsolosu Nicolas Matthioudakis,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları