Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İstanbul’da konser veren Shakira, Vodafone Park’ı salladı!

12 Temmuz, 2018 | 11:34

İstanbul’da Shakira rüzgarı esti!

İstanbul’da konser veren Shakira, Vodafone Park’ı salladı… Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı, dansçı ve oyuncu Shakira, “El Dorado Dünya Turnesi” kapsamında geldiği İstanbul’da, Tüdk seyircilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı Shakira, İstanbul’da verdiği konserde hayranlarıyla bir araya geldi.

Türnk hayranları, “El Dorado” adını verdiği son albümünün dünya turnesi kapsamında İstanbul’a gelen ve Vodafone Park’ta konser veren ünlü şarkıcının konserine yoğun ilgi gösterdi.

BKM tarafından düzenlenen organizasyonda sahne alan sanatçı, Türkçe “Merhaba Türkiye” sözleriyle hayranlarını selamladı.

İstanbul’da konser veren Shakira, Vodafone Park’ı salladı!

2 saate yakın sahnede kalan Shakira, konserde “Sizi burada görmek çok güzel İstanbul. Çok teşekkür ederim, beni burada ağırladığınız için. Çok uzun zaman olmuştu. İstanbul’a yeniden geldiğim ve sizleri burada yeniden gördüğüm için çok mutluyum. Bütün bunlar sizin dostluğunuz sayenizde oldu. Eğer bu akşam buradaysam bu sizin sayenizde.” şeklinde konuştu.

Ünlü şarkıcı konserin sonunda büyülü bir akşam geçirdiğini belirterek, “Sizi yeniden görmek istiyorum Türkiye.” sözleriyle Türk seyircilerine veda etti.

Shakira, son albümünde yer alan parçaların yanı sıra aralarında “La La La”, “Waka Waka” ve “Whenever, Wherever”in bulunduğu birçok sevilen parçasını seslendirdi.

Dans şovları ve sahnedeki performansıyla dikkati çeken Shakira’nın konserini izleyenler arasında Suzan Kardeş, Nilgün Belgün, Emre Karayel, Yonca Evcimik, Beren Saat, Kenan Doğulu ve Ezgi Mola gibi isimler yer aldı.

Beş farklı kostüm değiştiren sanatçının ekibindeki bir kameraman, sanatçının eşi Gerard Pique’nin kuklasını kamerasının üzerine koyarak çekim yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
"El Dorado, Beren Saat, Emre Karayel, İstanbul konseri, Kenan Doğulu, Kolombiyalı şarkıcı, Nilgün Belgün, Shakira, Suzan Kardeş, Vodafone Park, Waka-Waka, Whenever, Wherever, Yonca Evcimik,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları