Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İstanbul’a yeni bir otel daha

08 Ağustos, 2014 | 16:30

İstanbul'a bir otel daha Rox Hotel Çobançeşme,  ilk rezervasyonlarını almaya başladı.

İstanbul Atatürk Havalimanının çok yakınında ve CNR Expo Fuar Merkezinin karşısında konumlanmış olan, Rox Oteller zincirinin ilk halkası olan “Rox Hotel Çobançeşme” açıldı.

“RoxHotel Çobançeşme” konumu itibariyle, özellikle iş oteli olarak cazip bir otel durumunda…“RoxHotels” olarak, kısa sürede otel sayısının hızla artacağı, kurumsal bir yapıda, uluslararası otelcilik standartlarında hizmet veren ve iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik oluşturulan otel konseptinin ilk halkası olarak hayata geçirilen “RoxHotel Çobançeşme”, 04.08.2014 tarihinde kapılarını misafirlerine açtı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
CNR Expo Fuar Merkezi, İstanbul, İstanbul otel, İstanbul oteller, İstanbul Otelleri, İstanbul yeni otel, Rox Hotel, Rox Hotel Çobançeşme, RoxHotel, RoxHotel İstanbul, RoxHotel rezervasyon,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları