Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İstanbul Yeni Havalimanı’nın turizm boyutu masaya yatırıldı!

05 Ekim, 2018 | 16:27

İstanbul Yeni Havalimanı'nın turizm boyutu masaya yatırıldı!

İstanbul Yeni Havalimanı’nın turizm boyutu masaya yatırıldı. 29 Ekim’de açılışı yapılacak ve tamamlandığında dünyanın en büyüğü olacak İstanbul Yeni Havalimanı’nın turizm boyutu, İstanbul’da yapılan toplantıda ele alındı.

Yapımında sona gelinen ve 29 Ekim’de açılışı yapılacak olan Yeni Havalimanı’nın turizm boyutu hakkında güncel konuların değerlendirildiği toplantı İstanbul’da gerçekleştirilen toplantıda masaya yatırıldı.

İstanbul Yeni Havalimanı’nın turizm boyutu masaya yatırıldı!

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün ev sahipliği yaptığı toplantıda, kamu kuruluşlarının yanı sıra TÜRSAB ve TÜROB gibi turizm sektörünün önemli birliklerinin temsilcileri de hazır bulundu. Toplantıda, Yeni Havalimanı ile ilgili konaklama, işlevsellik ve meydana gelebilecek muhtemel sorunlar hususlarında fikir alışverişinde bulunulurken, stratejik planlamalar da gözden geçirildi.

İstanbul Vali Yardımcısı İsmail Gültekin’in de bulunduğu toplantıya, İstanbul İl Kültür Turizm Müdürü Dr. Coşkun Yılmaz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, THY, İstanbul Devlet Hava Meydanları işletmesi Müdürlüğü gibi kamu kuruluşları katıldı.

Yeni Havalimanı’nın yapımcısı ve işleticisi IGA, TTYD, TÜRSAB, TÜROB, İRO, Büyük Otelciler Derneği, ICVB ile İstanbul Turizm Derneği temsilcileri de toplantıda yer aldı.

Toplantıda TÜRSAB adına Karayolu Ulaştırma, Taşımacılık ve Araç Kiralama İhtisas Başkanı Taşkın Arık ile Genel Sekreter Melike Ertekin, TÜROB adına TÜROB Başkan Yardımcısı Müberra Eresin yer aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Büyük Otelciler Derneği, Dr. Coşkun Yılmaz, ICVB, İGA, İRO, İstanbul İl Kültür Turizm Müdürü, İstanbul Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, TTYD, TUROB, Türsab, Yeni Havalimanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları