Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İstanbul Yeni Havalimanı bugün açılıyor… Peki ismi ne oldu?

29 Ekim, 2018 | 11:11

İstanbul Yeni Havalimanı bugün açılıyor... Peki ismi ne oldu?

İstanbul Yeni Havalimanı bugün açılıyor… Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruşunun 95. yılı kutlamaları yapılırken, bugün ayrıca dünyanın en büyükleri arasında sayılan İstanbul Yeni Havalimanı’nın da açılışı gerçekleştirilecek.

Uzun süredir isminin ne olacağı merak edilen İstanbul Yeni Havalimanı nihayet bugün açılıyor. 29 ekim Cumhuriyet Bayramı’nın yaşandığı bugünde Yeni Havalimanı’nın açılışı da gerçekleştirilecek. Uzun bir süredir adının ne olacağı çeşiti spekülasyonlara neden olan Yeni Havalimanı’nın tabelaları dün yerleştirildi.

Yeşilköy’de bulunan Atatürk Havalimanı 31 Aralık itibariyle kapanarak yerine bugün hizmete açılacak olan Yeni Havalimanı’nın ismi, yollarda yer alan tabelalara ve havalimanına girişteki yerde yazana göre “İstanbul Havalimanı” oldu.

Bu konuda henüz resmi bir açıklama yapılmazken, İGA yetkilileri de Yeni Havalimanı’nın ismine dair soruları cevapsız bırakmış durumda.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havalimanı, İGA, İstanbul havalimanı, Türkiye Cumhuriyeti, Yeni Havalimanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları