Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İstanbul’da Viyana Aile Günü

04 Mart, 2016 | 12:02

İstanbul’da Viyana Aile Günü Viyana Turizm Ofisi’nin organize ettiği İstanbul’da Viyana Aile Günü, Nisan ayında gerçekleşecek.

Viyana Turizm Ofisi’nin organizasyonu, İstanbul’da Viyana Aile Günü, 2 Nisan 2016 Cumartesi günü Swissotel Chalet Restoran’da düzenlenecek.

etkinik kapsamında Viyana lezzetleri ve heyecanlı bir eğlence programı davetlileri bekliyor olacak.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), resmi sitesinde yer alan habere göre; Büyükler ve küçükler için organize edilmiş keyifli oyunlarla dolu “Family Day Viyana” etkinliği için resmi davetiyeler en yakın zamanda davetlilere iletilecek.

Viyana Hakkında

Avusturya’nın başkenti ve en büyük şehri Viyana, yüzyıllar boyu Habsburg hanedanının yerleşim kenti olmuş ve bu özelliği ile Avrupa’nın kültürel ve politik merkezlerinden biri haline gelmiştir. Şehrin en dikkat çekici turistik yapıları; Gotik mimarisi ile herkesi büyüleyen Aziz Stephen Katedrali, dünyanın en iyi sanat koleksiyonunu sahip müzelerden olan Kunsthistorisches Museum, Schönbrunn Sarayı, Hofburg (İmparatorluk Sarayı/Cumhurbaşkanlık Köşkü) mutlaka görülmesi gereken yerler arasında…

Viyana Turları ile daha fazlası için tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Swissotel, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, TÜRSAB, TURSAB Haberleri, Viyana, Viyana Aile Günü, Viyana Turizm Ofisi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları