Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İstanbul’da Viyana Aile Günü

04 Mart, 2016 | 12:02

İstanbul’da Viyana Aile Günü Viyana Turizm Ofisi’nin organize ettiği İstanbul’da Viyana Aile Günü, Nisan ayında gerçekleşecek.

Viyana Turizm Ofisi’nin organizasyonu, İstanbul’da Viyana Aile Günü, 2 Nisan 2016 Cumartesi günü Swissotel Chalet Restoran’da düzenlenecek.

etkinik kapsamında Viyana lezzetleri ve heyecanlı bir eğlence programı davetlileri bekliyor olacak.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), resmi sitesinde yer alan habere göre; Büyükler ve küçükler için organize edilmiş keyifli oyunlarla dolu “Family Day Viyana” etkinliği için resmi davetiyeler en yakın zamanda davetlilere iletilecek.

Viyana Hakkında

Avusturya’nın başkenti ve en büyük şehri Viyana, yüzyıllar boyu Habsburg hanedanının yerleşim kenti olmuş ve bu özelliği ile Avrupa’nın kültürel ve politik merkezlerinden biri haline gelmiştir. Şehrin en dikkat çekici turistik yapıları; Gotik mimarisi ile herkesi büyüleyen Aziz Stephen Katedrali, dünyanın en iyi sanat koleksiyonunu sahip müzelerden olan Kunsthistorisches Museum, Schönbrunn Sarayı, Hofburg (İmparatorluk Sarayı/Cumhurbaşkanlık Köşkü) mutlaka görülmesi gereken yerler arasında…

Viyana Turları ile daha fazlası için tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Swissotel, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TURSAB Haberleri, Viyana, Viyana Aile Günü, Viyana Turizm Ofisi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları