Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İstanbul 2010 AKB Turizm Değerlendirme Basın Toplantısı

25 Aralık, 2010 | 17:54

Radisson SAS Otel’de İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti çerçevesinde 2010 Turizm Değerlendirmesine yönelik bir basın toplantısı gerçekleştirildi.

Söz konusu basın toplantısında İstanbul 2010 AKB Ajansı Başkan Şekip Avdagiç, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ve TUROB Başkanı Timur Bayındır birer konuşma gerçekleştirdiler.

Çok sayıda basın mensubunun katılımıyla gerçekleşen toplantıda TÜRSAB’ı temsilen Genel Sekreter Günnur Özalp, Genel Müdürü Yardımcısı Murat Kalkan, Kurumsal İlişkiler Bölümü’nden Simla Köprülü ve Özge Başar katılmıştır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti, İstanbul Turizm Değerlendirme Basın Toplantısı, Radisson SAS Otel, TUROB Başkanı Timur Bayındır, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları