Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İstanbul Tattoo Convention’da Yeni Zelandalı Haka dansçıları

19 Eylül, 2013 | 10:10

yeni-zelanda-haka 20-22 Eylül tarihleri arasında Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde bu yıl 2.si düzenlenecek İstanbul Tattoo Convention’da dünyanın en önemli sanatçıları dövme severler ile buluşacak.

Golden Arrow Tattoo & Piercing tarafından düzenlenecek fuarda Türk dövme sanatçıları ile birlikte Japonya ve Yeni Zelanda’dan ünlü geleneksel yöntemlerle dövme yapan ustalara, Amerika, Fransa, İspanya, Yunanistan, Almanya gibi ülkelerden pek çok ünlü dövme sanatçısı eşlik edecek.

İki senedir İstanbul Tattoo Convention’ın ev sahipliğini üstlenen Golden Arrow Tattoo ve Piercing’ in Yönetim Kurulu Başkanı N.Şener Öner, “ Türkiye’ den ve yurt dışından gelen dövme tutkunlarının bu fuarı merak ve sabırsızlıkla beklediklerini “ belirtti. Ayrıca bu yıl yaklaşık 15 bin ziyaretçi beklediklerinin belirten Öner, “ İlkini geçen sene başarı ile gerçekleştirdikleri ve İstanbul Tattoo Convention ile ilgili hedeflerinin uluslararası önemli dövme fuarları arasında yer almak olduğunu, geçen yıl yapılan etkinlikle bu hedeflerini büyük oranda başardıklarını ” vurguladı.

Görsel şovlar ve dövme yarışması

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’ nde düzenlenen İstanbul Tattoo Convention 2013’ de her güne ait özel etkinlikler var. Ziyaretçilerin dövme sanatının en ince ayrıntısına kadar görebilecekleri fuarda dövmenin geleneksel ve modern tekniklerini uygulamalı olarak çeşitli standlarda izleme imkanı olacak.

Fuar boyunca yapılacak görsel sovlar eşliğinde yapılacak dövmeler gelen dövme meraklıları tarafından rahatlıkla izlenebilecek. İlk gün açılış ile birlikte çeşitli gösterilerin sergileneceği fuarda her gün ayrı bir kategoride dövme yarışması yapılacak. En çılgın, en renkli, en süslü, en özgün, en iyi siyah beyaz, en iyi biomekanik, en iyi realistik, en iyi portre, en iyi geleneksel ve Asya gibi çeşitli kategorilerde yapılacak yarışmaya bu sene ‘2013 Dövme Kraliçesi’ de eklendi.

Tüm kategorilerde dereceye giren dövmeler arasından şovun en iyi dövmesi seçilecek. Türkiye’den ve Dünyadan dövmeli güzeller dövme kraliçesi seçilebilmek için hünerlerini gösterecekler. Vücut boyama şovları da etkinliğe ayrı bir renk katacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Amerika, Fransa, Golden Arrow Tattoo, Golden Arrow Tattoo & Piercing, Haka dansçıları, Haka dansı, İspanya, İstanbul Tattoo Convention, Japonya, Kadıköy Halk Eğitim Merkezi, Yeni Zelanda, Yeni Zelandalı Haka dansçıları, Yunanistan,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları