Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İstanbul Shoppig Fest için hazırlıklar şimdiden başladı

01 Aralık, 2014 | 11:20

Dünyanın en büyük alışveriş ve eğlence festivallerinden biri olmayı hedefleyen İstanbul Shoppig Fest’in (İSF) beşincisi için hazırlıklar başladı.

İSF Platform Üyeleri’nin katılımı ile İstanbul Ticaret Odası’nda düzenlenen toplantıda festival önerileri ele alındı. İstanbul Ticaret Odası Başkanı (İTO) ve İSF İcra Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, “2015 için asıl hedefimiz; yurtdışındaki etkinliklerle, festivalin çok daha geniş kitlelere tanıtılması olacak. Birlikte, tüm şehri içine alan bir katma değer oluşturacağız” dedi.

Önümüzdeki yıl 6-28 Haziran tarihleri arasında 5’incisi düzenlenecek olan İstanbul Shopping Fest, (İSF) perakende sektörünün en büyük markalarını bir araya getirecek. Festival hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken; İstanbul Ticaret Odası Başkanı (İTO) ve İSF İcra Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, İstanbul Shopping Fest Platform Üyeleri ile bir araya geldi.

Toplantıya ev sahipliği yapan İTO Başkanı İbrahim Çağlar; Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür A.Ş Genel Müdürü Nevzat Kütük, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Tüm Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) Başkanı Vahap Küçük, Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) Başkanı Hüseyin Doğan ile bir araya gelerek, 5. İstanbul Shopping Fest için katılımcı markaların beklentilerini paylaştı.

Türkiye’nin önde gelen markalarını bir araya toplayan; alışveriş, kültür, eğlence de dahil İstanbul’un tüm değerlerini öne çıkarmayı amaçlayan İstanbul Shopping Fest 2015 yılında da ziyaretçilerine heyecan yaşatacak.

İstanbul Shopping Fest’te Platform Başkanlığı’nı İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İcra Kurulu Başkanlığı’nı ise İstanbul Ticaret Odası yapıyor.

İstanbul Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen toplantıda, yenilenen yüzüyle daha da büyüyen İstanbul Shopping Fest’in 2015 vizyonu paylaşıldı ve katılımcıların önerileri alındı.

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, 2015 yılında festivalden, geçen yıllara oranla daha fazla katılım ve ciro hedeflediklerini ifade etti. Çağlar, “2015 için ilk hedefimiz; yurtdışındaki etkinliklerle, festivalin çok daha geniş kitlelere tanıtılması olacak. Bu sayede Shopping Fest ile İstanbul’a gelecek turist sayısını çok daha ciddi oranda artırmak istiyoruz. Birlikte, tüm şehri içine alan bir katma değer oluşturacağız. Festivalin daha hareketli ve canlı geçmesi için tüm İstanbullular’ın desteğine ihtiyacımız var” dedi.

İbrahim Çağlar, Shopping Fest enerjisinin; bu yıl caddedeki simitçiden en lüks AVM’ye, taksiciden eğlence ve konaklama sektörüne kadar çok geniş bir alana yayılacağını belirtti.

İstanbul’un marka kimliğini güçlendirmek yolunda büyük adımlar atan İstanbul Shopping Fest, oluşturduğu alışveriş rüzgârı ve güçlü sponsorlarının destekleriyle; dünyanın en büyük alışveriş başkentlerinden biri olmayı hedefleyen İstanbul’a değer katacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, İbrahim Çağlar, ISF, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Shoppig Fest, İstanbul Shoppig Fest ne zaman, İstanbul Ticaret Odası, İstanbul Ticaret Odası Başkanı, İTO Başkanı, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği, Türsab, TURSAB Başkanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları