Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Novotel Istanbul Sevgililer Günü için hazır

05 Şubat, 2010 | 17:23

Novotel Istanbul Sevgililer Günü için hazır Sevgililer günü yaklaşırken birçok otel bu özel gün için paketler hazırlıyor.

Novotel Istanbul Şubat ayı boyunca her Cumartesi sevgililere özel etkinlikler yapıyor.

Şubatta her cumartesi akşamı sevgililer gecesi anlayışıyla Novotel restaurant’ta canlı müzik eşliğinde alacağınız akşam yemeklerinde her çifte 1 şişe kırmızı şarap gecenin hediyesi olarak sunuluyor.

Novotel Istanbul 14 Şubat pazar günü Sevgililer Günü’nü çok özel kutluyor.

14 Şubat için hazırlanan ‘Romantik Sevgililer Günü’ menüsü ile büyüleyici bir akşam yaşayın. Uluslarası kalite anlaşıyışı ve konforu ile hazırlanmış rüya gibi bir atmosfer sizleri bekliyor.

Sevgililer Gününde Denizi manzaralı odalarda 2 kişi konaklama , geç kahvaltı ve geç çıkış imkanı ve sevgiler günü menüsü dahil özel paket fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Özel süprizleri ile romantik canlı müzik eşliğinde unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşamak için güzel bir seçim; Novotel Istanbul .

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İstanbul Sevgililer Günü, Novotel Istanbul, Novotel Istanbul Sevgililer Günü, Sevgililer Günü Lüx Oteller, Sevgililer Günü Otelleri, Sevgililer Günü Programları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları