Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avrupa’nın En iyi İş Oteli:İstanbul Mövenpick

30 Ekim, 2009 | 14:26

İstanbul Mövenpick İstanbul Mövenpick 180 bin turizm otoritesinin oyuyla ‘Avrupa’nın En iyi İş Oteli’ ödülünü kazandı.

Dünyanın farklı yerlerinden 180 binden fazla turizm otoritesinin oylarıyla ‘Avrupa’nın En İyi İş Oteli’ seçilen Mövenpick; Şubat 2003’te açıldı ve bugüne kadar 500 bin ziyaretçi ağırladı.

Mövenpick Hotel İstanbul Genel Müdürü ve Türkiye Bölge Müdürü Frank Reichenbach konuyla ilgili olarak, ‘Misafirlerimize sadece içten ve sıcak profesyonel hizmet değil aynı zamanda yüksek kalitede olanaklar ve altyapı sağladığımız için bu ödülü aldık’ dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa'nın En iyi İş Oteli, Frank Reichenbach, Frank Reichenbach Kimdir, Frank Reichenbach Mövenpick Hotel, İstanbul Genel Müdürü Mövenpick Hotel, İstanbul Mövenpick, İstanbul Mövenpick Oteli, Mövenpick Hotel İstanbul Genel Müdürü, Mövenpick İstanbul Oteli, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları