Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İstanbul Marriott Oteli Şişli’nin Genel Müdürlüğü’ne Thomas Eder atandı

25 Haziran, 2013 | 22:09

İstanbul Marriott Oteli Şişli’nin Genel Müdürlüğü’ne Thomas Eder atandı Yılsonunda İstanbul Şişli’de hizmete girecek olan İstanbul Marriott Oteli Şişli’nin Genel Müdürlüğü’ne Thomas Eder atandı.

Marriott zincirinin Türkiye’deki en değerli halkasını oluşturacak.Profesyonel kariyerine Marriott Münih’te başlayan Thomas Eder, 22 yıldır Marriott Otelleri bünyesinde Riyad Stutgart, Bükreş, Prag, Zürih, Frankfurt ve Viyana gibi birçok farklı şehirde üst düzey görevler aldı.

Son olarak Renaissance Hotel Viyana’nın Genel Müdürlüğü’nü yapan Eder, evli ve bir erkek çocuk babası.

Marriott International tarafından işletilecek olan İstanbul Marriott Şişli, zincire bağlı Türkiye’deki 10. otel olarak hizmet verecek. Otel, Boğaz’a doğru şehrin mükemmel manzarasını sunan 35 katlı kulenin 14. ve 33. Katları arasında yer alacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İstanbul, İstanbul Marriott, İstanbul Marriott Oteli, İstanbul Marriott Oteli Şişli, Marriott Oteli Şişli,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları