Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İstanbul Kongre Turizminde dünya liderliğine yükseldi…

26 Aralık, 2012 | 11:02

istanbul5 İstanbul Ticaret Odası,İstanbul’un kongre turizminde dünya birinciliğine yükselmesi dolayısıyla özel ödül taktim etti.

Ödül töreninde konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, kongre turizmi anlamında büyük mücadele verdiklerini belirtti. Artık kongre kampüsü yapma durumundayız,hayalimizde bu var dedi.

İstabul Ticaret Odası başkanı Murat Yalçıntaş ise, 2010 senesinde ilk 10’a girdik.2012’de ise dünya lideri olduk dedi. Kongre kapasitesi Haliç ve İstanbul ile 3 kat arttı,bu kongre merkezleri olmasa İstanbul buralara gelemeyecekti dedi..

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Haftasonu İstanbul, İstanbul, İstanbul Ticaret Odası, kongre, Yurtiçi Fuarlar,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları