Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İstanbul Klasik Müziğe Doyacak

28 Kasım, 2016 | 09:46

Britanya’nın en iyi oda müziği topluluğu olarak gösterilen The Nash Ensemble, İstanbullu klasik müzikseverlerle buluşuyor.

Britanya’nın en iyi oda müziği topluluğu olarak gösterilen The Nash Ensemble, İstanbullu klasik müzikseverlerle buluşuyor.

İBB Cemal Reşit Rey Konser Salonu (CRR), bu hafta dünyaca ünlü oda müziği topluluğu ve milyonların hayranlığını kazanan müzisyenlerin konserleriyle İstanbullulara iki muhteşem klasik müzik resitali sunacak.

Yaşayan en ünlü flüt virtüözlerinden biri olan Patrick Gallois, 29 Kasım Salı günü CRR sahnesinde haftanın ilk konserinde dinleyicilerinin karşısına çıkacak. Fransız sanatçı Gallois ile CRR Senfoni Orkestrası’nın birlikte vereceği konser, İstanbullu sanatseverleri bir araya getirecek.

The Nash Ensemble CRR sahnesinde

Dünyanın en ünlü oda müziği topluluklarından The Nash Ensemble, kendi alanında birçok müzik ödülünün sahibi Alman mezzo soprano Christianne Stotijn ile 4 Aralık Pazar günü CRR’de aynı sahneyi paylaşacak.

Bu kaçırılmayacak konserde; W.A. Mozart’ın “Piyano Beşlisi, Sol Minör, K 478”, A. Schoenberg’in düzenlemesiyle G. Mahler’in “Waytfarer’in Şarkısı”, J. Strauss’un “İmparator Valsi” ve F. Schubert’in “Piyano Beşlisi, ‘Trout’ La Majör, D 667” adlı eserleri hayranları için seslendirilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İstanbul, Klasik Müzik, konser,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları