Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İstanbul Havalimanı’ndan iki haftada 15 bin kişi uçtu!

13 Kasım, 2018 | 12:12

İstanbul Havalimanı'ndan iki haftada 15 bin kişi uçtu!

İstanbul Havalimanı’ndan iki haftada 15 bin kişi uçtu. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, “Bugün itibariyle İstanbul Havalimanı’nı kullanan yolcu sayımız 15 bini aştı.” açıklamasında bulundu.

Açılışı yeni yapılan İstanbul Havalimanı’ndan iki haftada 15 bin kişi uçtu. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, “Bugün itibariyle İstanbul Havalimanı’nı kullanan yolcu sayımız 15 bini aştı.” dedi.

İstanbul Havalimanı’ndan iki haftada 15 bin kişi uçtu

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, açılışı 31 Ekim’de yapılan ve bu tarihten itibaren tarifeli uçuşların başladığı İstanbul Havalimanı’nı iki haftada 15 bin kişinin kullandığını ve yıl sonuna kadar da 43 bin kişinin rezervasyon yaptırdığını açıkladı.

Bilal Ekşi, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “İstanbul Havalimanı uçuyor. Bugün itibariyle İstanbul Havalimanı’nı kullanan yolcu sayımız 15 bini aştı. Ankara, İzmir, Antalya, Ercan ve Bakü günlük seferlerimizde sene sonuna kadar halen 43 bin kişi bilet almış durumda. Büyük proje, büyük heyecan.” detaylarını paylaştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bilal Ekşi, İstanbul havalimanı, THY, THY Genel Müdürü, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları