Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İstanbul Evlilik Dünyası Fuarı 2012

28 Ocak, 2012 | 12:15

 

Türkiye’nin en büyük evlilik hazırlıkları fuarı olan İstanbul Evlilik Dünyası Fuarı 3-5 Şubat 2012 tarihleri arasında İstanbul Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.

Evlilik Dünyası Fuarı bu güne kadar 300 binden fazla çiftin evlilik süreçlerinde rehberlik yaptı. Bu sene 10. yaşını kutlayacak olan İstanbul Evlilik Fuarı 3-5 Şubat 2012 tarihleri arasında misafirlerini ağırlayacak.

İstanbul Evlilik Fuarı her sene ortalama 50 bin kişi tarafından ziyaret ediliyor.Evlilik Dünyası 2012 Fuarı 3-5 Şubat 2012 tarihleri arasında Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek. 200′ e yakın firmanın ürünlerinin sergileneceği ve evlenecek olan çiftlere rehberlik yapan fuarda gelinlik defilesi ile açılışını yapacak.

Evlilik Dünyası 2012’nin bu yılki konsepti “Doğa Gelinleri”

Türkiye’nin en büyük evlilik fuarı olan Evlilik Dünyası 2012′ nin bu sene ki konsepti “Doğa Gelinleri”.

Bu sene 10. yılını kutlayacak olan Evlilik Dünyası Fuarı, küçük bir fuar olarak başladı şimdilerde ise binlerce çifte evlilik yolunda rehberlik yapmaya devam ediyor.

Tüm bunların yanı sıra sektörün en önemli isimlerini bir araya getiren fuar gelinlikten davetiyeye, ayakkabıdan pastaya, düğün mekanından organizasyona kadar bir çok konuda katılımcı ile özellikle evlenecek olan çiftlerden ilgi görüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2012 İstanbul Evlilik Dünyası Fuarı, 2012İstanbul Evlilik Fuarı, Doğa Gelinleri, Evlilik Dünyası Fuarı, Evlilik Dünyası Fuarı 2012, Evlilik fuarı, İstanbul Evlilik Dünyası Fuarı, İstanbul Evlilik Dünyası Fuarı 2012, İstanbul Evlilik Fuarı, İstanbul Evlilik Fuarı 2012, Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları