Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İstanbul Cup için hazırlıklar sürüyor

10 Haziran, 2014 | 12:48

FIFA onaylı Bech Soccer World Wide’ın imzasıyla Türkiye’de ilk kez İstanbul Caddebostan etkinlik alanında düzenlenecek olan Yurtbay Seramik İstanbul Cup 2014 Plaj Futbol Turnuvası hazırlıklar sürüyor.

13-15 Haziran tarihleri arası İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Caddebostan etkinlik alanında düzenlenecek olan Yurtbay Seramik İstanbul Cup 2014 Plaj Futbol Turnuvası için geri sayım başladı.

Beşiktaş, Milano, L. Moskova ve Al Ahli takımlarının katılacağı turnuvaya Yurtbay Seramik ana sponsor olurken İstanbul Büyükşehir Belediyesi de destek veriyor. 13 Haziran Cuma günü başlayacak olan organizasyon, 15 Haziran Pazar günü sona erecek.

Turnuvayı kazanan takım, Yurtbay Seramik İstanbul Cup 2014’ün şampiyonu olarak kupayı kaldıracak. Sporseverler üç gün sürecek turnuvayı ücretsiz izleyebilecek. Her gün iki maçın oynanacağı turnuvayı NTV Spor naklen yayınlayacak. Organizasyon komitesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler saha kurulumu için yoğun bir çalışma sürdürüyor.

Yurtbay Seramik İstanbul Cup 2014, FIFA’nın son yıllarda plaj futbolunun gelişimi adına dünya merkezlerinde gerçekleştirdiği organizasyonların son zinciri olarak FIFA Beach Soccer World Wide takviminde yer alıyor. Yurtbay Seramik İstanbul Cup 2014 Türkiye’de bu alanda yapılacak ilk büyük organizasyon olarak da dikkat çekiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beach Soccer World Wide, FIFA, FIFA Beach Soccer World Wide, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Cup 2014, NTV Spor, Plaj Futbol Turnuvası, Yurtbay Seramik, Yurtbay Seramik İstanbul Cup,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları