Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İstanbul ve Ankara’da Küba rüzgarları esecek

23 Ekim, 2014 | 07:22

İstanbul ve Ankara’da Küba rüzgarları esecek. Küba müzikleri ile fenomen haline gelen Orquesta Buena Vista Social Club, Türk hayranları ile buluşacak.

Grup üyelerinden Omara Portuondo, Barbarito Torres, Jesus Aguaje Ramos ve Guajiro Mirabal, Türkiye’de verecekleri konserler için özel hazırlanmış bir video mesaj yayınladı. Grup, videosunda Türk hayranlarına selam gönderdi ve konsere beklediklerini iletti.

16 yıl sonra 2014/2015 dünya turnesiyle sevenlerine elveda demeye hazırlanan Orquesta Buena Vista Social Club ‘Elveda Turnesi’ kapsamında İstanbul ve Ankara’da birer konser verecek.

İlk konser, 23 Ekim Perşembe günü (bugün) Ankara Congresium’da gerçekleşecek. Grup, 24 Ekim Cuma akşamı ise İstanbul Volkswagen Arena Sahnesi’nde hayranları ile buluşacak.

Küba müziklerini bir de Havana sokaklarında dinleyin

Kristof Kolomb’un “İnsan gözünün görebileceği en güzel yer” dediği Küba‘da müzik sokaklarda. Puronun, mojitonun, salsanın, Fidel ve Che’nin ülkesinde müzik eşliğinde kendi ritminizi yakalayacaksınız.

Küba’da her anlayışa yönelik seçenek var; Puro, deniz, dans ve müzik…

Paranın mutluluk olmadığını tüm dünyaya ispatlayan, yaşam renkleri ve hayattan aldıkları keyifle ütopik olabilmeyi başaran bir Karayip adası Küba…

Küba gezileri boyunca Varadero’da muhteşem denizin tadını çıkarırken, Havana’da Küba kültürünü daha yakından tanıyabilir, geceleri kendinizi Küba müziğinin ritmine bırakabilirsiniz.

En iyi puro, en iyi rom ve en iyi kahveyi içmek ve Küba’nın aşk ve ihtilaller ülkesinin sıcak insanlarını tanımak isteyenler Küba’yı tatil planlarının başına yerleştirebilir.

Dünyanın en egzotik ülkesi olarak gösterilen Küba’nın başkenti Havana her yıl milyonlarca turisti ağırlıyor. Türk turistlerinde yoğun ilgi gösterdiği Havana’ya Türkiye’den yılda 10 bin kişi gidiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara Congresium, Ankara Congresium konser, Barbarito Torres, İstanbul Volkswagen Arena, Jesus Aguaje Ramos, Küba, Küba Haberleri, Küba Müziği, Küba Müzikleri, Omara Portuondo, Orquesta Buena Vista Social Club,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları