Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanyolların Gözü Türkiye-Almanya İlişkilerinde

31 Temmuz, 2017 | 08:25

Türkiye Almanya İlişkileri

İspanya geçtiğimiz sene ve bu sene rekor üstüne rekor kırarak Turizm sektöründe dünyanın önde gelen ülkeleri arasına adını kazıdı.

İspanyolların Gözü Türkiye-Almanya İlişkilerinde

İspanya Turizm sektöründe dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olarak Akdeniz ülkelerini yakından mercek altına almaya devam ediyor. En büyük rakiplerinden olan Türkiye’yi yakın takibe alan İspanya, Türkiye ile Almanya krizi sonrası yaptığı araştırmalarda, Almanların bu senede Türkiye’ye temkinli bir yaklaşımla yaklaşacağını ve son dakika da tercih edebileceklerini belirtiliyor.

İspanya’nın önde gelen turizm haber ajansı HostelTur’un yaptığı “Euro, Türkiye-Almanya ilişkileri, Mallorca, Turizm Vergisi” isimli haberine göre, Türkiye’nin Alman turist kaybının bu sene de süreceği görüşündeler.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, İspanyollar, Turizm, Türkiye,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları