Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanyolları kızdıran Hint düğünü

09 Aralık, 2013 | 09:31

ispanya-hint-dugunu Dünyanın en zengin aileleri arasında gösterilen ve çelik sanayisi Arcelor Mittal firmasının başkanı Lakshmi Mittal’ın yeğeni İspanya’da dünya evine girdi.

Düğünü için resepsiyonda kullanılmak üzere Katalanlar’ın ünlü sanat müzesinin kiralanması ise halkın tepkisini çekti.

CumCuma‘nın haberine göre, Katalanlar, Hristiyan tarihinin önemli eserlerine sahip bu müzenin para karşılığında Hintliler’e kiralanmasına karşı çıktı. Tepkiler üzerine açıklama yapan Mittal ailesi “Para ile her şey satın alınır” diyerek olayı daha dramatik bir hale soktu.

3 gün süren düğün için Mittal’ın yeğeninin harcadığı paranın 60 milyon euro civarında olduğu belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arcelor Mittal, Hindistan, hint düğünü, İspanya, ispanya düğün, ispanya hint düğünü, Katalan ispanya, Katalanlar, Lakshmi Mittal, Lakshmi Mittal ispanya, Lakshmi Mittal kimdir,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları