Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanyol Zincir Otelleri Facebook ve Twitter’ı Fethediyor

24 Temmuz, 2017 | 09:57

MEIbiza

 

İspanya‘nın dünyaca ünlü zincir otelleri, Facebook ve Twitter’da takipçi rekoru kırıyorlar. Melia Hotels International birinci sırada yer alıyor.

İspanyol Zincir Otelleri Facebook ve Twitter’ı Fethediyor

Ünlü turizm portalı Hosteltur’un yapmış olduğu araştırma da, Melia Hotels International üç milyon takipçisiyle listede birinci sırada yer alıyor. Palladium Hotel Group ikinci sırada, Barcelo Hotels & Resorts ise üçüncü sırada yer aldı. Ibiza’da ekim 2016’da açılan Hard Rock Hotel Tenerife  ise dördüncü sırada bulunuyor.

Iberostar NH Hotel Group ise Hard Rock Hotel Tenerife’nin ardından beşinci sırada yer aldı. Blue Bay ise 200.000 takipçinin üzerinde olarak en iyi on’da yerini alan otellerden oldu. Bu sene takipçilerini oldukça arttıran otellerden Valentin Hotel Group 31.nci sıradan 23.ncü sıraya çıktı.

Son yıllarda Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında, Turizm sektörünün önemli bir Pazarlama aracı olduğu gözlenmektedir. İki sosyal medya platformu da önemli PR çalışmalarının başını çekiyor. Bunun yanı sıra Instagram’da diğer önemli sosyal medya PR çalışması yapılmaya başlayan yerlerden oldu.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelo Hotels & Resorts, Facebook, Hard Rock Hotel Tenerife, İspanyol Zincir Otelleri, Melia Hotels International, Palladium Hotel Group, Twitter,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları