Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanyol Zincir Otelleri Facebook ve Twitter’ı Fethediyor

24 Temmuz, 2017 | 09:57

MEIbiza

 

İspanya‘nın dünyaca ünlü zincir otelleri, Facebook ve Twitter’da takipçi rekoru kırıyorlar. Melia Hotels International birinci sırada yer alıyor.

İspanyol Zincir Otelleri Facebook ve Twitter’ı Fethediyor

Ünlü turizm portalı Hosteltur’un yapmış olduğu araştırma da, Melia Hotels International üç milyon takipçisiyle listede birinci sırada yer alıyor. Palladium Hotel Group ikinci sırada, Barcelo Hotels & Resorts ise üçüncü sırada yer aldı. Ibiza’da ekim 2016’da açılan Hard Rock Hotel Tenerife  ise dördüncü sırada bulunuyor.

Iberostar NH Hotel Group ise Hard Rock Hotel Tenerife’nin ardından beşinci sırada yer aldı. Blue Bay ise 200.000 takipçinin üzerinde olarak en iyi on’da yerini alan otellerden oldu. Bu sene takipçilerini oldukça arttıran otellerden Valentin Hotel Group 31.nci sıradan 23.ncü sıraya çıktı.

Son yıllarda Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında, Turizm sektörünün önemli bir Pazarlama aracı olduğu gözlenmektedir. İki sosyal medya platformu da önemli PR çalışmalarının başını çekiyor. Bunun yanı sıra Instagram’da diğer önemli sosyal medya PR çalışması yapılmaya başlayan yerlerden oldu.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelo Hotels & Resorts, Facebook, Hard Rock Hotel Tenerife, İspanyol Zincir Otelleri, Melia Hotels International, Palladium Hotel Group, Twitter,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları