Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanyol otelciler TUROB ‘u ziyaret etti

22 Haziran, 2011 | 10:32

İspanyol otelciler TUROB ‘u ziyaret etti

İspanyol turizmciler, İstanbul ‘da yatırım fırsatlarını değerlendiriyorlar.

İspanya Ticaret Ataşeliği misafirleri olanİspanyol otelcilerden oluşan bir heyet, 9 Mayıs tarihindeTUROB Merkez Ofisini ziyaret ederek, TUROB Başkanı Timur Bayındır, Barcelo Eresin Topkapı Hotel Genel Müdürü Enrique Acrich, Barcelo Saray Hotel Genel Müdürü Hasan Ekmen, Conrad İstanbul Hotel Genel Müdürü Inıgo Arruti ile bir araya geldi.

Toplantıda, İstanbul turizmi değerlendirildi ve İstanbul ‘un dünya turizminde gösterdiği yükseliş grafiği,mevcut konaklama kapasitesi, doluluk oranları, tanıtımdaki başarılı çalışmaları ile yeni yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Türkiye ile İspanya arasında turizmin gelişmesi için vizelerin kolaylaştırılması ve low-cost uçuşların arttırılması gündeme geldi. Ortadoğu ülkeleri ve Rusya ile kalkan vizelerin ardından, ülkeler arasında karşılıklı olarak inanılmaz bir artış etkisi olduğuna dikkat çekildi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Conrad İstanbul Hotel Genel Müdürü Inıgo Arruti, İspanya, İspanyol otelci, İspanyol otelciler, türkiye ispanya, TUROB Başkanı Timur Bayındır, TUROB ziyaret,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları