Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanyol otelciler TUROB ‘u ziyaret etti

22 Haziran, 2011 | 10:32

İspanyol otelciler TUROB ‘u ziyaret etti

İspanyol turizmciler, İstanbul ‘da yatırım fırsatlarını değerlendiriyorlar.

İspanya Ticaret Ataşeliği misafirleri olanİspanyol otelcilerden oluşan bir heyet, 9 Mayıs tarihindeTUROB Merkez Ofisini ziyaret ederek, TUROB Başkanı Timur Bayındır, Barcelo Eresin Topkapı Hotel Genel Müdürü Enrique Acrich, Barcelo Saray Hotel Genel Müdürü Hasan Ekmen, Conrad İstanbul Hotel Genel Müdürü Inıgo Arruti ile bir araya geldi.

Toplantıda, İstanbul turizmi değerlendirildi ve İstanbul ‘un dünya turizminde gösterdiği yükseliş grafiği,mevcut konaklama kapasitesi, doluluk oranları, tanıtımdaki başarılı çalışmaları ile yeni yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Türkiye ile İspanya arasında turizmin gelişmesi için vizelerin kolaylaştırılması ve low-cost uçuşların arttırılması gündeme geldi. Ortadoğu ülkeleri ve Rusya ile kalkan vizelerin ardından, ülkeler arasında karşılıklı olarak inanılmaz bir artış etkisi olduğuna dikkat çekildi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Conrad İstanbul Hotel Genel Müdürü Inıgo Arruti, İspanya, İspanyol otelci, İspanyol otelciler, türkiye ispanya, TUROB Başkanı Timur Bayındır, TUROB ziyaret,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları