Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanyol Dansçı Rafael Amargo İstanbul gösterisine hazır

15 Kasım, 2013 | 17:13

İspanyol dansci Rafael Amargo İstanbul Gösterisi

İspanya ‘nın en ünlü dansçısı Rafael Amargo İstanbul’ da 3 gösteri ile hayranları ile buluşacak.

İspanyol Dansçı Rafael Amargo İstanbul TİM Show Center’ da yarından itibaren 3 gün dans severlere unutulmaz bir gösteri sunacak.

Yakışıklı ve tutkulu ve bol ödüllü koreograf İspanyol dansçı Rafael Amargo sahnede işitsel, görsel tekniği kullanıyor ve profesyonel moda tasarımcıları ile çalışmayı tercih ediyor.

İspanyol Dansçı Rafael Amargo Suite Flamenca isimli gösteriyle 15-17 Kasım tarihleri arasında İstanbul’ da muhteşem bir performansa imza atacak. Rafael Amargo Suite Flamenca ‘nın İstanbul gösterisinin hazırlıklarını tamamladı.

Aldığı bir çok değerli ödül ile isminin anılmasına neden olan Rafael Amargo İspanya’nın en saygın Gösteri Sanatları Ödüllerinden olan Max’ı 3 kez, “En İyi Dansçı” ödülünü 4 kez alan, İtalya’nın en prestijli dans ödülü Positano Leonide Massine ‘ e layık görüldü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İspanya, İspanyol Dansçı, İspanyol Dansçı Rafael Amargo, Rafael Amargo, Rafael Amargo İspanya, Rafael Amargo İstanbul, Rafael Amargo Suite Flamenca, Suite Flamenca,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları