Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanyol Dansçı Rafael Amargo İstanbul gösterisine hazır

15 Kasım, 2013 | 17:13

İspanyol dansci Rafael Amargo İstanbul Gösterisi

İspanya ‘nın en ünlü dansçısı Rafael Amargo İstanbul’ da 3 gösteri ile hayranları ile buluşacak.

İspanyol Dansçı Rafael Amargo İstanbul TİM Show Center’ da yarından itibaren 3 gün dans severlere unutulmaz bir gösteri sunacak.

Yakışıklı ve tutkulu ve bol ödüllü koreograf İspanyol dansçı Rafael Amargo sahnede işitsel, görsel tekniği kullanıyor ve profesyonel moda tasarımcıları ile çalışmayı tercih ediyor.

İspanyol Dansçı Rafael Amargo Suite Flamenca isimli gösteriyle 15-17 Kasım tarihleri arasında İstanbul’ da muhteşem bir performansa imza atacak. Rafael Amargo Suite Flamenca ‘nın İstanbul gösterisinin hazırlıklarını tamamladı.

Aldığı bir çok değerli ödül ile isminin anılmasına neden olan Rafael Amargo İspanya’nın en saygın Gösteri Sanatları Ödüllerinden olan Max’ı 3 kez, “En İyi Dansçı” ödülünü 4 kez alan, İtalya’nın en prestijli dans ödülü Positano Leonide Massine ‘ e layık görüldü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İspanya, İspanyol Dansçı, İspanyol Dansçı Rafael Amargo, Rafael Amargo, Rafael Amargo İspanya, Rafael Amargo İstanbul, Rafael Amargo Suite Flamenca, Suite Flamenca,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları