Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanyol Buika Mersin’de sahne aldı

11 Haziran, 2014 | 13:37

13. Mersin Uluslararası Müzik Festivali, İspanyol aşk şarkılarının tutkulu sesi Buika’yı ağırladı.

Yenişehir Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konserde Buika, ağırlıklı olarak Haziran başında çıkardığı yeni albümü ‘La Noche Mas Larga’da yer alan şarkılarından oluşan repertuvarını seslendirdi.

Buika konseri, Türkiye’nin her köşesinden sanatseveri Mersin’e çekti. Konsere yaklaşık bin 500 sanatseverin yanı sıra, Vali Yardımcısı Nihat Karabiber, Yenişehir Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan, Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Akdeniz Belediye Başkanı vekili Bedrettin Gündeş, Toros Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Tayyar Şen, İl Kültür ve Turizm Müdürü Bahaettin Kabahasanoğlu, Mersin Barosu Başkanı Alpay Antmen ve Festival Yürütme Kurulu Başkanı Selma Yağcı’da katıldı.

Sanatseverlerin alkışları arasında sahneye çıkan Buika, Haziran ayında çıkardığı yeni albümü ‘La Noche Mas Larga’da yer alan şarkılarından oluşan repertuvarını seslendirdi. Buika’nın kendi şarkıları ile Siboney, Ne Me Quitte Pas ve Throw It Away gibi klasiklere de kendine has yorumunu katarak hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı. Buika, yaklaşık 2 saat süren sahne performansı ile gecenin sonunda hayranlarının çiçek yağmuru altında sahneyi terk etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Buika, Buika ispanya, Buika kimdir, Buika mersin, İspanyol aşk şarkıları, Mersin Müzik Festivali, Mersin Uluslararası Müzik Festivali,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları