Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanyol Adası İbiza, Fabregas’ın düğününde Messi ve arkadaşlarına ev sahipliği yaptı!

26 Temmuz, 2018 | 15:40

İspanyol Adası İbiza, Fabregas'ın düğününde Messi ve arkadaşlarına ev sahipliği yaptı!

İspanyol Adası İbiza, Fabregas’ın düğününde Messi ve arkadaşlarına ev sahipliği yaptı. İspanya’nın dünyaca ünlü adası İbiza, futbol yıldızlarını ağırladı. İspanyol futbolcu Cesc Fabregas’ın düğün kutlamalarına Messi başta olmak üzere John Terry’ye, Thierry Henry’den Luis Suarez ve Carles Puyol gibi birçok ünlü katıldı.

Fransa’nın şampiyonluğu ile 15 Temmuz’da sona eren Rusya’daki Dünya Kupası öncesi çocuklarının annesi Daniella Semaan ile aile arasında bir düğün ile evlenen İspanyol yıldız Cesc Fabregas, daha sonraya bıraktığı kutlamaları gerçekleştirdi.

Cesc Fabregas eşi Daniella Semaan ve çocukları

Eğlencesi ile dünyanın her yerinden yüzbinlerce turisti kendine çeken ünlü İspanyol Adası İbiza’da gerçekleşen kutlamalarda Fabregas’ı futbolcu arkadaşları da yalnız bırakmadı.

Luis Suarez ve Sofia Balbi

İspanyol Adası İbiza, Fabregas’ın düğününe ev sahipliği yaptı

Ünlü çiftin düğün eğlencesine dünya yıldızı Lionel Messi ve eşi Antonella Roccuzzo ile beraber John Terry, Thierry Henry, Luis Suarez ve Carles Puyol gibi birçok dünya starı katıldı.

Carles Puyol ve Vanesa Lorenzo

İspanyol Adası Ibiza‘nın kuzeyinde yer alan Sa Ferradura adındaki özel adada lüks bir villada gerçekleştirilen törende, futbol dünyasının önemli isimleri ve eşleri kıyafetleri ile de ilgi odağı oldular.

Jordi Alba, Ethan Ampadu, Ross Barkley ve Davide Zappacosta

Her yıl düzenlenen partiler ve çeşitli organizasyonlarla turistleri eğlenceye doyuran İspanyol Adası İbiza’daki Cesc Fabregas’ın evlilik kutlamalarında ayrıca Conney ve Jens Lehmann, Jordi Alba, Ethan Ampadu, Ross Barkley ve Davide Zappacosta, Maria Taktouk Semaan ve Daniella, N’Golo Kante, Pedro Rodriguez, Sergio Busquets ve Elena Galera da yer aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antonella Roccuzzo, Carles Puyol, Cesc Fabregas, Conney ve Jens Lehmann, Dünya Kupası, Ethan Ampadu, İbiza adası, İspanyol Adası, İspanyol futbolcu, Jordi Alba, Maria Taktouk Semaan ve Daniella, Messi, N'Golo Kante, ohn Terry'ye, Pedro Rodriguez, Ross Barkley ve Davide Zappacosta, Sergio Busquets ve Elena Galera, Thierry Henry'den Luis Suarez,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları