Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanyol adalarında hem iş hem tatil

03 Temmuz, 2014 | 12:44

Film çekimleri için İspanya’nın Tenerife adasında bulunan Penelope Cruz, fırsat buldukça çocuklarıyla vakit geçiriyor.

Penelope Cruz, başrolünü üstlendiği Ma Ma adlı filmin çekimleri için İspanya‘nın Tenerife adasında..

Filmde de bir anneyi canlandıran İspanyol yıldız, yaklaşık 15 gündür Tenerife’de bulunuyor. 40 yaşındaki Cruz, çekim aralarında da çocuklarına vakit ayırıyor.

İspanyol aktris, Haziran ayının son haftasında da Tenerife sahillerinde oğlu Leo ve kızı Luna ile birlikteydi. Kumların üzerinde kızı Luna’yı emziren Cruz, oğlu Leo ile kumda oynadıktan sonra kırmızı mayosuyla denize girip serinledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İspanyol Adaları, İspanyol adaları turu, Penelope Cruz, Penelope Cruz çocukları, Penelope Cruz filmleri, Penelope Cruz ispanya, Penelope Cruz tenerife, Penelope Cruz yeni filmi, Tenerife, Tenerife adası, Tenerife adası ispanya, Tenerife tatil,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları