Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanyol adalarında hem iş hem tatil

03 Temmuz, 2014 | 12:44

Film çekimleri için İspanya’nın Tenerife adasında bulunan Penelope Cruz, fırsat buldukça çocuklarıyla vakit geçiriyor.

Penelope Cruz, başrolünü üstlendiği Ma Ma adlı filmin çekimleri için İspanya‘nın Tenerife adasında..

Filmde de bir anneyi canlandıran İspanyol yıldız, yaklaşık 15 gündür Tenerife’de bulunuyor. 40 yaşındaki Cruz, çekim aralarında da çocuklarına vakit ayırıyor.

İspanyol aktris, Haziran ayının son haftasında da Tenerife sahillerinde oğlu Leo ve kızı Luna ile birlikteydi. Kumların üzerinde kızı Luna’yı emziren Cruz, oğlu Leo ile kumda oynadıktan sonra kırmızı mayosuyla denize girip serinledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İspanyol Adaları, İspanyol adaları turu, Penelope Cruz, Penelope Cruz çocukları, Penelope Cruz filmleri, Penelope Cruz ispanya, Penelope Cruz tenerife, Penelope Cruz yeni filmi, Tenerife, Tenerife adası, Tenerife adası ispanya, Tenerife tatil,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları