Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanya’nın ünlü seyahat dergisi Altair’in kapak resmi İstanbul

25 Nisan, 2009 | 18:49

Altair Dergisi İstanbul'u Kapak Yaptı İspanya’daki en büyük gezi ve seyahat dergilerinden biri olan Altair yeni sayısında 20 sayfalık bir İstanbul yazısına yer verdi.

Kapak resmi olarak da İstanbul’u seçmiş olan dergide; Mimar Sinan’ın eserlerinden İstanbul boğazına, kapalı çarşıdan Beyoğlu sokaklarına kadar bir çok konu hakkında ayrıntılı yazılar yer alıyor.

Ayrıca Bizans ve Osmanlı dönemi tarihsel gelişimine de yer verilmiş. Dergide Napolyon’un “Dünyada tek bir devlet olsaydı başkenti İstanbul olurdu” sözü göze çarpan diğer detaylar arasında.
İstanbul’u her yönüyle ele alan dergiye usta fotoğrafçı Ara Güler’in özel fotoğrafları da eşlik ediyor.

İspanya’nın en çok okunan gezi dergisinin son sayısında İstanbul’a yer vermesiyle ülkemizin büyük bir tanımı yapılmış oldu.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Altair Dergisi, Ara Güler, Beyoğlu Sokakları, İspanya, İspanya Gezisi, İstanbul Boğazı, Mimar Sinan, Sektörel Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları