Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanya’nın Türkiye Büyükelçisi Joan Carlos Türkiye’de

05 Haziran, 2009 | 13:31

İspanya‘nın Türkiye Büyükelçisi Joan Carlos,  Muğla Bölgesinde Milas ve Bodrum’da organik tarımın desteklenmesi için İspanya ile Türkiye arasında gerçekleştirilecek olan Tarımsal Kalkınma Projesinin protokol töreni için Muğla’ya geldi.

Törenden önce Muğla Valisi Dr. Ahmet Altıparmak’ı makamında ziyaret eden Carlos, Muğla’yı çok beğendiğini belirterek Vali Altınparmak ile turizm hakkında bol bol sohbet etti.

Büyükelçi Joan Carlos Türkiye için, ” Türkiye ülke olarak çok zengin kaynaklara sahip bir ülke. Turizm konusunda Türkiye gerek doğal güzellikleri, gerekse de sahilleri açısından İspanya’dan çok daha üstün bir ülke. Bu kadar güzel kaynaklara sahip bir ülkeden bizim ülkemize sahil, kum ve güneş için turist neden gelsin ki? Zaten burada hepsinin en güzeli var. Türkiye’den İspanya’ya sadece kültür turizmi için gelen turistler oluyor. Turizm konusunda Türkiye ile her türlü işbirliğine varız. Muğla ve bölgesi turizm için eşsiz güzelliklere sahip. Bu arada Türkiye’nin Avrupa Birliğine girmesini destekliyoruz. Türkiye Avrupa’nın ayrılmaz bir parçası” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İspanya Büyükelçisi, İspanya Tatili, İspanya Turları, Joan Carlos, Milas, Muğla, Muğla Otelleri, Muğla Sahilleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları