Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanya’dan Dört Turistik Yer Avrupa’nın En İyi 10 Tatil Yeri Listesinde

09 Temmuz, 2017 | 17:29
Palacio Real Madrid

Palacio Real Madrid

 

Avrupa’nın en iyi 10 tatil yeri listesi açıklandı. İspanya‘dan Endülüs, Katalunya, Kanarya ve Balear Adaları listede yer aldı.

İspanya’dan Dört Turistik Yer Avrupa’nın En İyi 10 Tatil Yeri Listesinde

Avrupa Birliği istatistik kurumu Eurostat tarafından hazırlanan raporda 2015’den beri İspanya, Avrupa’nın en popüler tatil destinasyonu olarak gösterilmekte. İspanya’da dört bölge listede ön plana çıkıyor.

İşte İspanya’nın Popüler Dört Turistik Bölgesi;

 

Katalunya

 

Katalunya

Katalunya

 

Katalunya bölgesi, İspanya’nı kuzey doğusunda yer alan ve Başkenti Barcelona olan özerk bölgedir. Barcelona, Girona ve Zaragoza gibi ünlü, tarihi şehirlere sahiptir.

 

Endülüs

 

Endülüs

Endülüs

 

Endülüs bölgesi, İspanya’nın güney bölgesini oluşturmaktadır. Endülüs Emevilerinin tarihi eserlerinin ve muhteşem sahilleri ile ünlü olan bölge, ayrıca önemli tarihi eserlere de ev sahipliği yapmaktadır.

 

Kanarya Adaları

 

Kanarya Adaları

Kanarya Adaları

 

Atlantik Okyanusun, Afrika kıtasına yakın tarafında oluşan takım adalardır. İspanya’ya bağlı olan adaların geleneksel ve tarihi olarak İspanyol kültürüne sahiptir.

 

Balear Adaları

 

Balear Adaları

Balear Adaları

 

Balear adaları olarak bilinen, Palma, Mallorca ve Ibiza adaları İspanyol adaları arasında en popüler olanlarıdır. Avrupa’nın eğlencesi Ibiza adasında atmaktadır. İbiza adaları turlarında, en çok ilgi gören İspanyol adası‘dır.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa'nın En İyi 10 Tatil Yeri Listesi, Balear Adaları, Endülüs, Eurostat, İspanya, İspanyol Adaları, Kanarya Adaları, Katalunya,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları