Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanya’dan vazgeçemiyorlar

21 Nisan, 2014 | 15:45

İspanya'dan vazgeçemiyorlar EastEnders dizisi ile büyük beğeni toplayan İngiliz oyuncu Danniella Westbrook, sevgilisi Tom Richards’la ünlü turizm merkezi İspanya’da tatil yapıyor.

İngiliz dizi oyuncusu Danniella Westbrook, genç sevgilisi Tom Richards’la İspanya’da objektiflere takıldı. 41 yaşındaki Westbrook, Mayorka tatili sırasında görüntülendi.

13 yıllık evliliğini bitirdikten sonra 24 yaşındaki Tom Richards ile nişanlandığını duyuran ünlü oyuncu, İspanyol adalarının en büyüğü olan Mayorka’da tatil yapıyor.

Bir otelin havuz başında uzun saatler geçiren çift, zaman zaman birbirleriyle şakalaştı, zaman zaman da aşk tazeledi.

İspanya yine gözde

Türkiye’deki ünlü isimler de turizm cenneti İspanya’dan vazgeçemiyor.Doğa Rutkay,Tarkan,Cansu Dere, Schneider ve eşi Yolanthe,Kıvanç Tatlıtuğ,Kenan İmirzalıoğlu gibi ünlü isimler İspanya’yı mesken tutanlardan.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cansu Dere, Danniella Westbrook, Danniella Westbrook dizileri, Danniella Westbrook ispanya, Doğa Rutkay, EastEnders, EastEnders dizisi, İspanya, İspanya mayorka, ispanya tatil, İspanya Turu, Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Schneider, Tarkan, Tom Richards, Yolanthe,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları