Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanya’dan vazgeçemiyorlar

21 Nisan, 2014 | 15:45

İspanya'dan vazgeçemiyorlar EastEnders dizisi ile büyük beğeni toplayan İngiliz oyuncu Danniella Westbrook, sevgilisi Tom Richards’la ünlü turizm merkezi İspanya’da tatil yapıyor.

İngiliz dizi oyuncusu Danniella Westbrook, genç sevgilisi Tom Richards’la İspanya’da objektiflere takıldı. 41 yaşındaki Westbrook, Mayorka tatili sırasında görüntülendi.

13 yıllık evliliğini bitirdikten sonra 24 yaşındaki Tom Richards ile nişanlandığını duyuran ünlü oyuncu, İspanyol adalarının en büyüğü olan Mayorka’da tatil yapıyor.

Bir otelin havuz başında uzun saatler geçiren çift, zaman zaman birbirleriyle şakalaştı, zaman zaman da aşk tazeledi.

İspanya yine gözde

Türkiye’deki ünlü isimler de turizm cenneti İspanya’dan vazgeçemiyor.Doğa Rutkay,Tarkan,Cansu Dere, Schneider ve eşi Yolanthe,Kıvanç Tatlıtuğ,Kenan İmirzalıoğlu gibi ünlü isimler İspanya’yı mesken tutanlardan.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cansu Dere, Danniella Westbrook, Danniella Westbrook dizileri, Danniella Westbrook ispanya, Doğa Rutkay, EastEnders, EastEnders dizisi, İspanya, İspanya mayorka, ispanya tatil, İspanya Turu, Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Schneider, Tarkan, Tom Richards, Yolanthe,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları