Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanya’dan vazgeçemiyorlar

21 Nisan, 2014 | 15:45

İspanya'dan vazgeçemiyorlar EastEnders dizisi ile büyük beğeni toplayan İngiliz oyuncu Danniella Westbrook, sevgilisi Tom Richards’la ünlü turizm merkezi İspanya’da tatil yapıyor.

İngiliz dizi oyuncusu Danniella Westbrook, genç sevgilisi Tom Richards’la İspanya’da objektiflere takıldı. 41 yaşındaki Westbrook, Mayorka tatili sırasında görüntülendi.

13 yıllık evliliğini bitirdikten sonra 24 yaşındaki Tom Richards ile nişanlandığını duyuran ünlü oyuncu, İspanyol adalarının en büyüğü olan Mayorka’da tatil yapıyor.

Bir otelin havuz başında uzun saatler geçiren çift, zaman zaman birbirleriyle şakalaştı, zaman zaman da aşk tazeledi.

İspanya yine gözde

Türkiye’deki ünlü isimler de turizm cenneti İspanya’dan vazgeçemiyor.Doğa Rutkay,Tarkan,Cansu Dere, Schneider ve eşi Yolanthe,Kıvanç Tatlıtuğ,Kenan İmirzalıoğlu gibi ünlü isimler İspanya’yı mesken tutanlardan.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cansu Dere, Danniella Westbrook, Danniella Westbrook dizileri, Danniella Westbrook ispanya, Doğa Rutkay, EastEnders, EastEnders dizisi, İspanya, İspanya mayorka, ispanya tatil, İspanya Turu, Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Schneider, Tarkan, Tom Richards, Yolanthe,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları