Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanya Marbella turlarına yoğun ilgi

05 Ağustos, 2010 | 15:14

ABD Başkanı Barack Obama’nın eşi Michelle Obama’nın, 9 yaşındaki kızı Sasha ile birlikte İspanya’nın ünlü tatil bölgesi Marbella’da tatil yapması Marbella turizmini canlandırdı.

4 günlük bir tatil için İspanya’nın Marbella şehrini seçen Michelle Obama’yı, görmek isteyen turistlerin Marbella’ya akın ettiği öğrenildi.

Endülüs Özerk Bölgesi ‘nde bulunan Marbella, Malaga bölgesinde ve Akdeniz kıyısında harika bir şehir. Şimdiye kadar birçok ünlü isme ev sahipliği yapan Marbella, şimdilerde first lady Michelle Obama ve 9 yaşındaki kızı Sasha’yı ağırlıyor.

İspanya’nın en iyi oteli olarak bilinen Ritz Carlton otelleri zincirine bağlı 129 odası, 11 villası, 3 golf sahası, 1 amfi tiyatrosu ve 1 SPA’sı bulunan Villa Padierna otelinde konaklayan Michelle Obama için, 30′dan fazla oda rezervasyonu yapıldı. Michelle Obama kızı ile tatildeyken 49 yaşına girecek olan Barack Obama doğum gününde yalnız kalacak.

Koruma ordusuyla İspanya’ya gelen Michelle Obama ve kızı Sasha için,ABD gizli servisi gerekse İspanyol polisi 5 milyon metrekarelik alanda geniş güvenlik önlemleri alınırken;otel bölgesinde de yollar ve plajlar temizlendi ve otelde küçük restorasyon çalışmaları yapıldı.

İspanya Turları

İspanya Turları yıl boyunca en iyi fiyat ve servis garantisiyle.

İspanya Turu
İspanya Fly & Drive

Baştan sona İspanya. Endülüs, Rioja, Madrid, Toledo, Barcelona...

İspanya Fly & Drive
İspanya Tren Turları

İspanya Madrid, Valencia, Barcelona, Sevilla, Cordoba.

İspanya Tren Turları
İspanya Bayi Gezisi

İspanya'da bayi gezileri, otel rezervasyonu, araç kiralama hizmetleri.

İspanya Bayi Gezileri

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İspanya Turu, Marbella Denizi, Marbella Hakkında, Marbella İspanya, Marbella Tatili, Marbella Turu, Michelle Obama, Michelle Obama İspanya, Michelle Obama İspanya Tatil, Michelle Obama Kimdir, Michelle Obama Marbella, Michelle Obama Marbella İspanya Tatili, Michelle Obama Marbella Tatil, Michelle Obama Marbella Tatili,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları