Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanya’da kırmızı ışıkta geçen yargıç istifa etti

03 Haziran, 2014 | 11:28

İspanya’nın başkenti Madrid’de kırmızı ışıkta geçmeye çalışan Anayasa Mahkemesi yargıcı Enrique Lopez, görevinden istifa etti.

Madrid’in en işlek caddelerinden Castellana’da motosikleti ile kırmızı ışıkta geçmeye çalışan Anayasa Mahkemesi yargıcı Enrique Lopez polise yakalandı ve görevinden istifa etti.

Hükümetin en güvendiği isimlerinden biri olan ve Anayasa Mahkemesi başkanlığı için adı geçen Lopez’in yapılan kontrolde alkollü olduğu da belirlendi.

Olayın basına yansıması üzerine bir açıklama yapan 51 yaşındaki yargıç Enrique Lopez, savunulacak bir yönünün olmadığını vurgulayarak istifa ettiğini duyurdu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anayasa Mahkemesi, Castellana, Castellana ispanya, Castellana madrid, Enrique Lopez, Enrique Lopez ispanya, Enrique Lopez istifa etti, Enrique Lopez kimdir, Enrique Lopez kırmızı ışık, İspanya, ispanya anayasa, İspanya Anayasa Mahkemesi, İspanya haberleri, Madrid, Madrid İspanya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları