Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanya İki Yılda 800 Milyon Euro’luk Yenilenmeye Gidiyor

13 Mayıs, 2017 | 07:23
İspanya Otelleri

İspanya Otelleri

 

İspanya İki Yılda Beklenmedik Talep Artışı Sonucu 800 Milyon Euro’luk Yenilenmeye Gidiyor

Tourexpi’nin yaptığı habere göre, İspanyol otelciler’in yorumları ise; ” Biz bu yakaladığımız fırsatı kalıcı kılmak istiyoruz. Yaşadığımız bu doluluk oranlarının bazı pazarların iyi satılmamasından kaynaklandığını biliyoruz. Sebepleri ortada, buna açıklama getirmeye gerek yok. Ancak başta Türkiye olmak üzere Doğu Akdeniz Çanağı’ndaki destinasyonların bir gün yeniden tam olarak pazara dönmesi durumunda İspanya‘nın %20 ile %30 arasında doluluk kaybedeceğini bildiğimiz için kalitemizi yükseltiyoruz, destinasyonlardaki belediyeler ile yaptığımız çalışmalarda daha sürdürülebilir ve doğa ile daha içice mekanlar ve altyapılar yaratmaya çalışıyoruz. Özellikle Türkiye’deki otellerin sunduğu hizmetlerin zenginliği, otellerin geniş alanları ve altyapısının turistler üzerinde ne kadar etkili olduklarını biliyoruz. Biz de burada imkanlar dahilinde otellerimize daha üstün hizmet, daha geniş sahalar ve çok daha bol fasiliteler sunmaya çalışıyoruz” diye açıkladılar.

Doğu Akdeniz çanağı’ndaki siyasi ve terör olaylarından dolayı beklenmedik bir doluluk yakalayan İspanyol Otelleri, gelecek yıllarda da dolulukların yüksek kalması için ciddi renovasyon ve otel yenileme çalışmalarına başladı.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Doğu Akdeniz, İspanya, İspanya otelleri,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları