Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanya İki Yılda 800 Milyon Euro’luk Yenilenmeye Gidiyor

13 Mayıs, 2017 | 07:23
İspanya Otelleri

İspanya Otelleri

 

İspanya İki Yılda Beklenmedik Talep Artışı Sonucu 800 Milyon Euro’luk Yenilenmeye Gidiyor

Tourexpi’nin yaptığı habere göre, İspanyol otelciler’in yorumları ise; ” Biz bu yakaladığımız fırsatı kalıcı kılmak istiyoruz. Yaşadığımız bu doluluk oranlarının bazı pazarların iyi satılmamasından kaynaklandığını biliyoruz. Sebepleri ortada, buna açıklama getirmeye gerek yok. Ancak başta Türkiye olmak üzere Doğu Akdeniz Çanağı’ndaki destinasyonların bir gün yeniden tam olarak pazara dönmesi durumunda İspanya‘nın %20 ile %30 arasında doluluk kaybedeceğini bildiğimiz için kalitemizi yükseltiyoruz, destinasyonlardaki belediyeler ile yaptığımız çalışmalarda daha sürdürülebilir ve doğa ile daha içice mekanlar ve altyapılar yaratmaya çalışıyoruz. Özellikle Türkiye’deki otellerin sunduğu hizmetlerin zenginliği, otellerin geniş alanları ve altyapısının turistler üzerinde ne kadar etkili olduklarını biliyoruz. Biz de burada imkanlar dahilinde otellerimize daha üstün hizmet, daha geniş sahalar ve çok daha bol fasiliteler sunmaya çalışıyoruz” diye açıkladılar.

Doğu Akdeniz çanağı’ndaki siyasi ve terör olaylarından dolayı beklenmedik bir doluluk yakalayan İspanyol Otelleri, gelecek yıllarda da dolulukların yüksek kalması için ciddi renovasyon ve otel yenileme çalışmalarına başladı.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Doğu Akdeniz, İspanya, İspanya otelleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları