Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanya, Herşey Dahil Sistemi Kaldırıyor Mu?

26 Nisan, 2017 | 11:50
Madrid İspanya

Madrid İspanya

 

İspanya’ya Artan Talep Sonucu İngiliz Müşterilere “Herşey Dahil” Sistemi Kaldırma Kararı Alacağı Belirtiliyor

İspanya‘nın başkenti Madrid’te faaliyet gösteren bir Avukat bürosunun  yaptığı açılamasına göre İspanya’daki oteller İngiliz müşterilerine ” herşey dahil ” tatili sunmamaya başlayabilir. Özellikle sigorta endüstrisi için çalışan Rogers&Co. adlı avukat bürosunun açıklamasına göre İngiliz tatilciler tarafından başlatılan tazminat davalarının sayısı hissedilir bir şekilde artmaya başladıktan sonra İspanya’daki oteller ya fiyatlarını bu müşteri grubu için arttırma yoluna gidecek ya da İngiliz müşterilere artık ” herşey dahil ” konaklama sunmayacak.

İspanya’daki otellerin bu hamlesine İngiliz tur operatör şirketleri de destek verdikleri biliniyor. Kanarya Adası’nda bulunan birkaç otelin ” herşey dahil ” konseptinden vazgeçerek artık sadece yarım pansiyon sundukları kaydedildi.

İspanya’daki Otellerin İngilizlere Tavrının Nedeni; “Sahte Hastalık Şikayetleri”

İspanya’daki oteller İngiliz müşterilerine artık ” herşey dahil ” tatili sunmaktan vazgeçerken İngiltere’nin seyahat acenteleri ve tur operatörü birliği ABTA, sahte hastalık şikayetlerinin başarısına yol açan kanunların değişmesine talep ediyor.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
herşey dahil, İngilizler, İspanya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları