Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanya, Herşey Dahil Sistemi Kaldırıyor Mu?

26 Nisan, 2017 | 11:50
Madrid İspanya

Madrid İspanya

 

İspanya’ya Artan Talep Sonucu İngiliz Müşterilere “Herşey Dahil” Sistemi Kaldırma Kararı Alacağı Belirtiliyor

İspanya‘nın başkenti Madrid’te faaliyet gösteren bir Avukat bürosunun  yaptığı açılamasına göre İspanya’daki oteller İngiliz müşterilerine ” herşey dahil ” tatili sunmamaya başlayabilir. Özellikle sigorta endüstrisi için çalışan Rogers&Co. adlı avukat bürosunun açıklamasına göre İngiliz tatilciler tarafından başlatılan tazminat davalarının sayısı hissedilir bir şekilde artmaya başladıktan sonra İspanya’daki oteller ya fiyatlarını bu müşteri grubu için arttırma yoluna gidecek ya da İngiliz müşterilere artık ” herşey dahil ” konaklama sunmayacak.

İspanya’daki otellerin bu hamlesine İngiliz tur operatör şirketleri de destek verdikleri biliniyor. Kanarya Adası’nda bulunan birkaç otelin ” herşey dahil ” konseptinden vazgeçerek artık sadece yarım pansiyon sundukları kaydedildi.

İspanya’daki Otellerin İngilizlere Tavrının Nedeni; “Sahte Hastalık Şikayetleri”

İspanya’daki oteller İngiliz müşterilerine artık ” herşey dahil ” tatili sunmaktan vazgeçerken İngiltere’nin seyahat acenteleri ve tur operatörü birliği ABTA, sahte hastalık şikayetlerinin başarısına yol açan kanunların değişmesine talep ediyor.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
herşey dahil, İngilizler, İspanya,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları