Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanya’nın en şanslı adamı Ronaldo’ya komşu oldu

17 Mart, 2016 | 09:59

İspanya'nın en şanslı adamı Ronaldo'ya komşu oldu

İspanya’da iki ikramiye birden isabet eden şanslı adam, Real Madrid’in Portekizli futbolcusu Cristiano Ronaldo’nun evinin yanındaki evi satın aldı.

İspanya’da çalışan Çin kökenli bir işçi, ilk olarak 1.4 milyar euroluk La Primitiva piyangosunu, 8 ay sonra ise 108 milyon euroluk Euromillions piyangosunu kazandı.

İspanyol El Mundo gazetesinde yer alan habere göre, dünyanın en şanslı adamı olarak gösterilen Javi isimli işçinin ikramiye kazanmadan önce Madrid’de işçilerin yaşadığı Parla bölgesinde ikamet ettiğini sonrasında ise kentin lüks bölgelerinden La Finca’da yaşayan Real Madrid’in yıldız futbolcusu Ronaldo’ya komşu olduğunu kaydetti.

Şanslı adamın Cristiano Ronaldo’nun evinin yanındaki ev için 110 milyon euro ödediği öğrenildi. Öte yandan Javi, parasının bir milyon euroluk kısmını ise geçen aylarda borsada kaybettiğini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo ispanya, Euromillions, La Primitiva, Real Madrid, Ronaldo, Ronaldo Real madrid,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları